Moda na złocisty kolory skóry trwa przez cały rok, jednak wiosną szczególnie mocno widać zainteresowanie tym tematem. 

Jak to działa i podziała na Ciebie zaraz Ci to opiszemy. Studio Opalizu powstało z potrzeby zmiany. Ewelina, właścicielka studia, zanim wyszła na dobre z korporacyjnej "strefy komfortu" (szanujemy to!) nawiązała współpracę z producentami wysokiej klasy produktów do opalania natryskowego, żeby zaraz po tym ruszyć z własnym biznsem przy ulicy Domaniewskiej w Warszawie.

Opalizu to studio specjalizujące się wyłącznie w opalaniu natryskowym a zabieg, po którym efekt jest taki jakbyś wróciła/wócił właśnie z Zanzibaru, wykonywany jest ręcznie, co gwarantuje równomierny efekt i naturalny wygląd. To wypracowana przez lata metoda i sekret zadowolenia klientów. Na tyle są już zbudowani, że gwarantują Ci nawet zwrot pieniędzy w razie niezadowolenia z usługi.

Nie zdziw się jeśli w korytarzu miniesz blogerkę Maffashion czy modelkę Martę Gut, która pięknie opalona zdobywa medale podczas ekstremalnych biegów Runmageddon.

 

Źródło: Insta Opalizu
 

Proces wygląda tak:

Nie musisz się umawiać, a sam zabieg trwa zaledwie 10 minut. Warto wiedzieć, że w salonie dobiorą Ci kolor opalenizny do karnacji, zabezpieczą miejsca ciała szczególnie wrażliwe, a także zapewnią bieliznę jednorazową i prysznic na miejscu. Jest też możliwość opalania u Ciebie w domu, w specjalnej kabinie ochronnej, która chroni przed zabrudzeniem.

Jeśli pierwszy raz wybierasz się do Opalizu, musisz wiedzieć, że opalenizna natryskowa utrzymuje się ok. 5-10 dni w zależności od rodzaju skóry i typu karnacji. Dzięki wskazówkom możesz jednak przedłużyć ten efekt! Wystarczy, że przed samym opalaniem odpowiednio przygotujesz swą skórę.

 

Przed zabiegiem:

  • należy wziąć prysznic i złuszczyć naskórek przy pomocy peelingu (najlepiej dzień wcześniej, ale jeśli nie zdążysz - możesz to zrobić na miejscu w salonie!);
  • zrób demakijaż i dokładnie umyj twarz;
  • nie używaj preparatów nawilżających, antyperspirantu oraz perfum;
  • nie wykonuj depilacji woskiem, golenia oraz innych zabiegów kosmetycznych na 24 godziny przed opalaniem.

 

Po zabiegu:

  • możesz wziąć prysznic całego ciała nie wcześniej niż po 2-8 godzinach (w zależności od użytego płynu), gdy zakończą się procesy utrwalania opalenizny w naskórku;
  • włóż ciemne, luźne ubranie;
  • pamiętaj, by nie moczyć skóry (na przykład nie myć naczyń), unikać intensywnego wysiłku fizycznego i nadmiernego pocenia się.

 

By cieszyć się opalenizną jeszcze dłużej należy:

  • nawilżać skórę po każdej kąpieli;
  • stosować preparaty przedłużające opaleniznę (dostępne również w salonie);
  • unikać produktów złuszczających naskórek.

 

Jeśli zdecydujesz się na opalanie jeszcze w marcu czeka na Ciebie rabat - 20%

Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ