THE STUFF, to niezwykła podróż do męskiego świata. Zaproszenie do odkrywania wiedzy o mężczyznach, ich potrzebach, tajemnicach, stylu i marzeniach. Wreszcie, to odpowiedź na mało słyszany dotąd głos męskiej populacji, domagający się eventu specjalnie dla nich. Organizatorzy przygotowali dla Was kilka przemyślanych stref.

Strefa marek, to starannie wyselekcjonowane brandy. Producenci, projektanci i wystawcy, których spotkacie na THE STUFF, to prawdziwy “top of the top” w swoich dziedzinach.

Strefa wiedzy będzie prowadzona w formie warsztatów i prelekcji. Specjaliści z popularnych w ostatnim czasie dziedzin życia, którzy potrafią i chcą podzielić się swoją pasją. 

Strefa pasji i rozrywki, to strefa, w której zobaczycie jak można po męsku spędzać czas. Klub cygar? Gry? Yachting club? Malarstwo? Motoryzacja? Na wszystko jest tutaj miejsce. Co więcej – zaproszą Was - uczestników, do wypełnienia tej strefy treścią.

Strefa zdrowia i pielęgnacji, to miejsce dla wszelkiego typu firm zajmujących się pielęgnacją, kultywacją ciała oraz dbaniem o fizyczną stronę bycia mężczyzną. Pokażą Wam, że bycie facetem, to nie tylko przyjemność, ale również konieczność troski o siebie w odpowiedni sposób. 

9 kwietnia, to dzień po męsku, ale nie tylko dla mężczyzn. Zapraszają Waszych bliskich i rodziny, abyście wspólnie spędzili ten czas w atrakcyjny sposób. Przygotowują także strefę FOOD & CHILLOUT, w której będziecie mogli wiosennie relaksować się. 

Godziny: 11.00 - 19.00

Babka do wynajęcia to miejsce wyjątkowe. Pełne energii, stylu, pasji i dobrego smaku.

Link: https://web.facebook.com/babkadowynajecia
Blisko CH Arkadia, zaraz przy Rondzie Radosława.