Jak powszechnie wiadomo, użytkownicy Netflixa są zazwyczaj wielkimi fanami oglądania seriali. Dlugie, wieczorne maratony skutkują jednak często zapadaniem w drzemkę, podczas której, cóż, serial trwa dalej, a obudziwszy się, możemy niechcący obejrzeć kawałek spoilerujący cały sezon. 

Aby uniknąć takiej nieprzyjemności Netflix stworzył specjalne skarpety, które wyczuwają, kiedy zapadamy w sen i automatycznie stopują oglądany przez nas program. 

netflix socs intelligent sleep film

To nie koniec niespodzianek - skarpety można wydziergać samemu. Netflix proponuje zestaw, skonstruowany przez informatyka, który - zupełnie prosty w obsłudze - możemy złożyć samodzielnie w domach. W dodatku prezentuje kilka propozycji uszycia skarpetek, które inspirowane są postaciami z ulubionych seriali. 

socs netflix, film, movies, warszawa

Zbędny gadżet, czy idealny prezent da filmowych maniaków, mający szansę stać się nową modą? 
Cóż, my ciagle mamy nadzieję, że kiedyś powstanie projekt czapki, która - założona na głowę - sprawi, że nasze sny będą przypominały własne projekcje serialu. My u boku Sherlocka... My jako aktorzy wspólnie z Tracym Jordanem... 

Czy kupimy skarpety? Raczej nie. Ewolucja przyniosła nam dar naciskania spacji dużym palcem u stopy, gdy już zaczynamy wchodzić w pierwszą fazę snu. Poza tym, zbieramy na czapkę. Kiedyś musi powstać. Po prostu musi.

30 rock, serial, netflix, warszawa


|| Tekst: Ola Pakieła