Krok do mistrzostwa można zrobić tylko w mistrzowskich butach! Przekonali się o tym goście warsztatów „Zrób krok do bycia mistrzem z Club C”, które odbyły się 16 marca w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie. W jednym miejscu spotkali się ludzie, którzy zdecydowali się na podjęcie wyzwania i sprawdzenie swoich umiejętności w artystycznych kategoriach. Zdecydowanie - było twórczo!

W klimat dążenia do mistrzostwa wprowadziła gości prowadząca – Gabi Drzewiecka. Warsztaty podzielone były na trzy kategorie: moda, fotografia i sztuka. Mistrzowie zainspirowali uczestników do działania.

W strefie fotografii – prowadzący Łukasz Dziewic - pokazał triki fotografii modowej. Uczestnicy warsztatów mieli do dyspozycji trzy set-designy, które mogli dowolnie personalizować, wykorzystując różne elementy scenografii. Radek Świątkowski natomiast wprowadził uczestników w temat światła i kompozycji. Wykorzystując dostępne przedmioty budowali swoją scenografię i za pomocą telefonów komórkowych nagrywali boomerang.

Zaproszeni goście mieli także okazję dowiedzieć się na czym polega shoecustom. Podczas warsztatów prowadzonych przez Zulu Kuki mogli całkowicie odmienić wygląd butów Club C. Każdy z uczestników otrzymał swój własny but do ozdobienia. Ilustratorka mody – Olka Osadzińska wprowadziła gości w temat projektowania butów, ich głównym zadaniem było ozdobienie cekinami, tkaninami i kredkami modelu Club C na specjalnie przygotowanej tablicy.

Było twórczo, także w strefie sztuki. Pod okiem Good Looking Studio uczestnicy tworzyli mural Club C. Z ilustratorem Alkiem LIS KULA Morawskim goście mieli okazję podszkolić się z rysunku i stworzyli oryginalne działo sztuki.

W strefie chillout na wszystkich czekała spora dawka dobrej muzyki – wieczór uświetnił występ SKUBASA. Zwieńczeniem mistrzowskiego spotkania było afterparty.

Męskie Club C 85 Tonal Gum mają elegancką, opływową formę, która doskonale sprawdza się zarówno na korcie, jak i poza nim. Wykonany jest ze skóry naturalnej, a widoczna, gumowa podeszwa zewnętrzna gwarantuje wytrzymałość podczas chodzenia. Club C Tonal Gum dostępne są w pięciu opcjach kolorystycznych: białej, bordowej, czarnej, zielonej i granatowej.

W tym roku marka zaprezentowała również nową, kobiecą odsłonę buta - Club C 85 Diamond, której ambasadorską została Gigi Hadid. Klasyczny model butów, który w swojej formie mocno zakorzeniony jest w sportowej stylistyce, uzupełniony został o przyciągające wzrok kobiece, brokatowe akcenty. Cholewka wykonana z miękkiej skóry chroni stopy przed otarciami, a piankowa wkładka dodatkowo je amortyzuje. Club C 85 Diamond dostępny jest w czterech niepowtarzalnych wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i beżowej - z brokatowym detalem - oraz w wersji srebrnej.