Już w najbliższą sobotę – 18 marca – M∙A∙C Cosmetics będzie świętował otwarcie swojego salonu w zupełnie nowej odsłonie. Wielka feta rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa aż przez 5 dni! Motywem przewodnim wydarzenia jest Art of the Lip, czyli sztuka pielęgnacji i makijażu ust.

18 i 21 marca na Klientów czekać będą goście specjalni – wizażystka gwiazd Magdalena Pieczonka oraz blogerka, Pani Ekscelencja. 

Na gości salonu M∙A∙C czekać będzie prawdziwa moc atrakcji i emocji. Tylko pierwszego dnia otwarcia pierwszych 50 osób, które pojawią się w salonie, otrzyma w prezencie pomadkę do ust Huggable. Co więcej, przez wszystkie 5 dni artyści marki będą prezentowali najnowsze trendy makijażowe na sezon wiosna/lato, będzie też możliwość zapisania się na darmowy makijaż. 

Już w sobotę o godz. 12:00 na gości galerii Złote Tarasy na specjalnej wyspie #MACArtOfTheLip czekać będzie jedna z najbardziej znanych w Polsce wizażystek, Magdalena Pieczonka. Wspólnie  z artystami M∙A∙C opowie o tajnikach pielęgnacji ust i zdradzi sekrety idealnego makijażu, wykona również pokaz makijażu na modelce.  Będzie to doskonała okazja do zadania pytań oraz zrobienia wspólnego selfie z gwiazdą. To jednak nie wszystko! W najbliższy wtorek, 21 marca o godz. 16:00 gościem specjalnym na będzie blogerka modowa Pani Ekscelencja, która opowie m.in. o swoich inspiracjach  i sposobach na dopasowanie makijażu do stylizacji.

Zapisy na bezpłatny makijaż ust odbywają się pod numerem telefonu: 697 916 117.

Ponadto, każdy kto w dniach 18-22 marca dokona zakupu dwóch produktów M∙A∙C, otrzyma pomadkę Huggable w prezencie.  

Sklep M·A·C jest zaprojektowany tak, aby dostarczać bezkonkurencyjne usługi makijażowe, edukacyjne  i sprzedażowe. Jest również miejscem, gdzie można doświadczyć etosu marki, bazującego na haśle – Każdy wiek, każda rasa, każda płeć. Szeroka gama produktów M·A·C, poczynając od podkładów do każdego koloru cery, szerokiego wyboru kolorów do oczu, ust i policzków, stale dostarcza inspiracji. W salonie M·A·C Klientki znajdą dokładnie to, czego potrzebują do stworzenia makijażu. Przy pomocy utalentowanych  i profesjonalnie wyszkolonych artystów, którzy mogą podzielić się najnowszymi trendami, technikami oraz wskazówkami, Klientki mają gwarancję otrzymania doskonałych usług makijażowych dopasowanych do ich stylu i potrzeb. Sklep zajmuje powierzchnię 44,54 metrów kwadratowych i posiada 3 stacje makijażowe.