Ryby, krewetki, ośmiorniczki! W pierożkach, w zupie, a nawet w burrito!

Ryby i owoce morza są lekkie i niesamowicie zdrowe, wręcz idealne na początek wiosny. Już w ten weekend będziecie mieli okazję spróbować ich w streetfoodowej odsłonie. Na chwilę przeniesiemy się w świat przepysznej nadmorskiej kuchni, a 10 stoisk wzbogaci swoje menu o kolejne tematyczne propozycje. Czekają na śmiałków, którym uda się spróbować wszystko co przygotowali!

Kuchnia meksykańska, wbrew pozorom, bardzo lubi owoce morza, dlatego Eat on the Street zaserwuje niezwykłe burrito z wołowiną i krewetkami.

„Octopusburger”, czyli gwiazda tematycznego menu Buła i Spóła to propozycja dla burgerowych entuzjastów. Idealnie wysmażona wołowina, ośmiorniczki baby i sos paprykowo-miętowy – to kolejny kandydat na „must eat” weekendu.

Kociołek pysznej zupy rybnej z sumem będzie czekał na Was na stoisku Restauracja Borpince

Pitaya przygotuje kalmary w piwie z imbirem i trawą cytrynową, a Pizza lunga wypiecze włoską pizzę frutti di mare.

Nie od dzisiaj również wiadomo, że… RYBKA LUBI PŁYWAĆ, dlatego jak zawsze czeka na Was bardzo długi i dobrze zaopatrzony bar ;)

ZAGRAJĄ:

24.03
Dj Burn Reynolds (Soul Service)
To będzie wieczór funku w najlepszym wydaniu! Burn Reynolds to jeden z członków kolektywu Soul Service - znanego m.in. z serii wydawniczej „Polish Funk” (1-4) prezentującej mało znane utwory z archiwów polskiej fonografii. Burn grywał w Rosji, Francji, Izraelu, Wiedniu, Londynie, Birmingham i na Litwie, a jego muzyczne sety otwierały wiele filmowych i teatralnych festiwali.

25.03
Porządne Dziewczyny / Chilli Stage przy Burakowskiej 14
Porządne Dziewczyny zaserwują brzmienia, które wprowadzą Was w weekendowy nastrój. Z nimi poznacie klubowe oblicze muzyki chilloutowej z gatunku deep house, elektroniki i chill wave.

Noce i Dnie, Burakowska 14
Piątek, 19.00 - 20.00
Sobota 12.00 - 3.00
Niedziela 12.00 - 22.00