Lekkie i pożywne, łatwe do zjedzenia, muszą przyciągać uwagę. Zazwyczaj ich zadaniem jest podkręcenie apetytu, jednak u nich przez cały weekend wystąpią w roli głównej. Nareszcie będziecie mogli spróbować jedzenia z każdego stoiska Nocy i Dni bez obaw, że pęknie Wam brzuch!

W ten weekend nie będzie nudno, bo kulinarny wachlarz przystawek jest naprawdę bardzo szeroki. Na pewno będziecie mogli spodziewać się przekąsek idealnych do wspólnego podjadania z przyjaciółmi przy dobrych trunkach. 

Jeżeli jednak bliższa jest Wam polska tradycja – do każdej kolejki zaserwują Wam pysznego kiszonego ogórka.

Jeśli lubicie klasykę koniecznie sprawdźcie bruschettę Pizza lunga 

Dla miłośników ostrzejszych smaków Eat on the Street zaplanowało grillowane faszerowane serem papryczki jalapenios zawinięte w słuszny kawałek bekonu. 

Buła i Spóła przedstawi Wam mini burgera „Pani Krewetka”, którego wyczaruje z soczystej wołowiny i grillowanych krewetek z sosem mango-habanero.

Przekąski przygotują też Restauracja Gruzja i Saffron Spices.

No to chaps! 

31/03
DJ THEBAD (aka Debet)
Człowiek, który lubi w swoich setach poza wszelakimi około hiphopowymi nurtami łączyć funk, break, ghettofunk, mashup, czy nawet dubstep i drum’n’bass. Bawi się muzyką, za djką nie uznaje fuszerki, a jego styl można wyrazić trzema słowami: zajawa to podstawa!"

01/04
Double Trouble
Tańce, hulanki, swawole! Warszawskie duo, które pakuje się tylko w podwójne kłopoty! Od 2008 roku zdążyli kilkukrotnie zagrać zagrać na Open'erze, Selectorze, FreeForm Festivalu i Coke'u. Dzielili scenę z takimi artystami jak Steve Aoki, Hercules & Love Affair, Foals czy Major Lazer.


Noce i Dnie, Burakowska 14
Piątek, 19-2
Sobota 12-2
Niedziela 12-22