12 kwietnia zapraszamy na FULL MOON PARTY #35 do Miłość Kredytowa 9. FULL MOON PARTY to cykliczna impreza kulturalno-rozrywkowa. W każdą pełnię księżyca zapraszamy artystę nurtu Urban Art, który na żywo — przed publicznością — maluje wielkoformatowe płótno. Przyjdź i zobacz, weź znajomych, baw się dobrze.

✎ LIVE PAINTING: Sławek Czajkowski (Zbiok) 
Malarz, projektant, ilustrator. Brał udział w licznych projektach i wystawach min. w Brazylii, Chinach, Francji, Niemczech, Rosji, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii. Współkurator wielokrotnie nagradzanego biennale sztuki miejskiej Out of Sth. Z Karoliną Zajączkowską tworzy duet artystyczny DWA ZETA. Jest laureatem licznych nagród min. Grand Prix Konkursu Gepperta, był Stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2011 roku. Mieszka i tworzy w Warszawie.
https://www.facebook.com/ZbiokOfficial

♫ MUZYKA:
Dj Mały Nieprzyjemny
Jego działalność oglądać można głównie na warszawskich ulicach. Rysuje, drukuje i maluje pod szyldem Pracowni N22. Od niedawna zafascynowany graniem setów Dj'skich. W ciągłych poszukiwaniach stylu sięga po różnorodną muzykę: od brzmień afrykańskich po deep techno.

DJ Fabryk
Człowiek bardzo ograniczony muzycznie. Ograniczony przede wszystkim do nieograniczonych możliwości muzyki elektronicznej. Lubi szufladkować utwory w jej niezliczone gatunki, mimo, że najbardziej ceni takie, które zacierają granice i z tych szuflad się wymykają.

ORGANIZATORZY:
Pracownia N22
Miłość Kredytowa 9