4 Seasons Jewlery to Polska marka założona trzy lata temu z myślą o tym, aby była zgodna z czterema typami urody kobiet, a także by podkreślić ich naturalne piękno i ułatwić wybór biżuterii tworząc tym samym harmonijny wizerunek. Autorka do swoich kolekcji używa przeróżnych materiałów, np. z naturalnej skóry (wyłącznie pochodzenia upcyklingowego). W połączeniu z bursztynem stworzyła niesamowity pierścionek, który zdobył główną nagrodę Amberif Design Award. To nie jedyna nagroda jaka została przyznana, ponieważ na tych samych targach wyróżnienie zdobył również pierścionek wykonany z żywicy i płatków złota.

 

 

To co nam się podoba najbardziej, to uniwersalność tej biżuterii, ponieważ tą samą rzecz można wykorzystać nie tylko w stylizacji etnicznej, ale też romantycznej czy nawet rockowej!

W swojej najnowszej kolekcji marka pozwala zamknąć w biżuterii najwspanialszy moment z życia każdej kobiety… moment, w której staje się matka. Tak, dobrze czytasz! Biżuteria mamy karmiącej to nic innego jak specjalistycznie obrobione i zakonserwowane, a następnie utrwalone w żywicy jubilerskiej mleko matki, które każda mama może sobie zamówić. Oprawione w złoto lub srebro do wyboru, staje się przepiękną biżuterią i pamiątką na długie lata.

Każda matka wie, że czas leci niewyobrażalnie szybko, ale zawsze w pamięci wraca do tych dni gdy trzymała na rękach ta mała kruszynkę i karmiła piersią - to chyba najpiękniejsze uczucie na świecie. Najbardziej niesamowite jest to, że biżuterię można spersonalizować do tego stopnia, że staje się wręcz czymś intymnym. Podobno nikt nie zrozumie matki lepiej niż druga matka i właśnie dlatego autorka kolekcji wpadła na pomysł, aby można było stworzyć także zestaw dla matki i córki. Ba! Marka oferuje nawet dodanie graweru.

 

 

Zanim biżuteria 4 Seasons Jewelry trafiła na rynek jej technologia była opracowywana przez dwa lata, aby produkty były najwyższej jakości. Klientki wysyłają pocztą swoje mleko, które przechodzi następnie wiele etapów obróbki zanim powstanie efekt końcowy, a receptura oczywiście jest ścisłe tajna.