Miejscem tym jest salon manicure i pedicure – The Colours. Znajduje się w samym centrum Warszawy, bo przy ulicy Nowogrodzkiej 20. Nie martwcie się, że podczas oddawania się zabiegom upiększającym będziecie na oczach całej Warszawy. Miejsce to zapewnia pełen komfort i intymność, a to wszystko za sprawą sprytnego położenia w bocznej bramie ulicy.

Nie da się tutaj przejść obojętnie obok przepięknego wystroju – surowa cegła, która w połączeniu z kryształowym żyrandolem oraz dominującą bielą przenosi nas w zupełnie inny świat. Czuć magię i to nie tylko za sprawą samego wnętrza, ale też ludzi, którzy tworzą klimat miejsca. 

Karolina  – właścicielka tego genialnego miejsca, które działa zaledwie pół roku zdradza nam, że stworzenie takiego salonu to realizacja jej marzeń. Od razu można wyczuć ogrom serca, które zostało włożone w to miejsce.

Po samym już przekroczeniu progu czujesz, że dobrze trafiłaś. Witają Cię uśmiechnięte twarze pracujących tam dziewczyn, które z Twoimi paznokciami są w stanie zrobić cuda. Do wyboru do koloru! Przedłużanie żelem czy też akrylem, manicure oraz pedicure hybrydowy, japoński – wszystko to, a nawet wiele więcej czeka na Ciebie za drzwiami The Colours. Możesz oczywiście liczyć na profesjonalną opinię i doradztwo w sprawie tego, co dla Twoich paznokci będzie najkorzystniejsze. Możesz być spokojna, z pewnością wyjdziesz usatysfakcjonowana. 

Podsumowując jesteśmy na tak!  The Colours opuścisz z pięknymi paznokciami i naładowana pozytywną energią i to nie tylko za sprawą dobrej kawy, którą zostaniesz poczęstowana, ale też zespołu, który czyni to miejsce wyjątkowym.