Najnowsza konferencja „Bądź gotowa na każdy dzień z BaByliss Paris” odbyła się
4 kwietnia na ul. Mysiej 3. 

Podczas wydarzenia mogliśmy poznać filozofię marki, zgodnie z którą kobiety lubiące być o krok przed innymi, powinny postawić na najnowsze urządzenia BaByliss Paris.

babyliss paris

Dzięki nim szybkie tempo życia przestanie być wymówką dla pięknie wyglądających włosów. Używając produktów BaByliss Paris, każdego dnia możemy być sobą i cieszyć się pięknymi oraz zadbanymi włosami. „Innowacyjne technologie stosowane w urządzeniach BaByliss Paris pozwalają na precyzyjne wykonanie stylizacji, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Świadomi obecnego tempa życia tworzymy produkty, które pozwalają kobietom czuć się wyjątkowo każdego dnia, a wykonanie perfekcyjnej fryzury zajmuje zaledwie kilka minut” - mówi Marta Liśkiewicz, Brand Managerka marki BaByliss Paris.

Podczas konferencji zostały zaprezentowane wyjątkowe nowości produktowe od BaByliss Paris, a wśród nich prostownice metalowe z linii profesjonalnej marki. Dzięki swojej wielozadaniowości, są one w stanie sprostać potrzebom aktywnych, współczesnych kobiet. Jak powiedziała kiedyś Brigitte Bardot: „Nie ma chyba większego wysiłku niż usiłować ładnie wyglądać od ósmej rano do północy”. Ta dewiza jest bliska marce BaByliss Paris i dlatego stale dostarcza ona swoim konsumentkom kolejne, innowacyjne rozwiązania, które pozwolą im zadbać o wygląd swoich włosów każdego dnia. 

BaByliss Paris to również synonim najwyższej jakości w dziedzinie profesjonalnej stylizacji włosów dla niej i dla niego. Od ponad 50 lat tworzy zaawansowane technologicznie produkty, od profesjonalnych urządzeń stosowanych w najlepszych salonach fryzjerskich i kosmetycznych, po te, które służą do „domowego” użytku.

„Najnowsze produkty marki BaByliss Paris, powstały z myślą o aktywnych kobietach, które swobodnie mogą realizować swoje cele oraz pasje i jednocześnie dbać o to, aby ich włosy były piękne i zadbane. Co najważniejsze ich codzienna stylizacja ma być krótka
i dawać efekt jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego”
– skomentował Łukasz Mazolewski, który podczas konferencji prezentował najnowsze modele marki. 

Brzmi nieprawdopodobnie? Przekonaj się zatem sama, że codzienna stylizacja włosów może stać się przyjemnym elementem każdego poranka, a inni będą zachwycali się jej rezultatami.

Więcej na stronie BaByliss Paris

Fot. AKPA.pl