Na kulinarnej mapie Warszawy, pojawiło się innowacyjne miejsce spotkań - The Plate. Lokal znajduje się na warszawskim Śródmieściu, przy ulicy Nowolipki 15. 

To nowa przestrzeń dla wymagających klientów. Urządzone w domowej, przyjaznej atmosferze. The Plate dedykowane jest dla firm, grup zorganizowanych jak  osób prywatnych, dla których kuchnia jest nieustającą przygodą i inspiracją. W tym nietuzinkowym miejscu można zorganizować kameralną prezentację, pokaz, degustację swoich produktów lub po prostu spędzić czas z przyjaciółmi czy rodziną przygotowując wieczór panieński, kawalerski czy urodziny. Jak to działa? Aby wejść do kulinarnego świata The Plate  należy wykupić zaproszenie. Na stronie www.theplate.pl przygotowany jest miesięczny terminarz z datą i rodzajem wydarzenia oaz menu na dany dzień. Wystarczy wybrać to, w czym chcemy uczestniczyć i wykupić zaproszenie. Następnie zostać mile widzianym gościem The Plate. 

Minimalna liczba osób : 6. Ceny kształtują się od 110 zł./os. 

Każdy dzień to nowe odczucia smakowe. Poniedziałki dedykowane są zdrowiu, wtorki, środy i czwartki to czas na poznawanie potraw z różnych kontynentów. Piątki i soboty przypisane są wyjątkowym doznaniom kulinarnym. Sobotnie i niedzielne brunche to czas spokojnych rozmów przy lekkich daniach , zdrowych koktajlach i niezwykłych kawach. 

Rozpocznij swoją podróż kulinarną w wyjątkowym  miejscu, gdzie posiłki się celebruje a czas mija w przyjemnej atmosferze i  eleganckim otoczeniu.