Przedstawiamy Wam polską, niebanalna i wyjątkowo oryginalna markę odzieżowa Agi Jensen, która już od przeszło 5 lat gości na naszym rynku. Sam pomysł na powstanie firmy zrodził się podczas podróży po wielu europejskich stolicach, lecz mimo tak dużej różnorodności (styli które reprezentują poszczególne miasta) cała marka jest bardzo harmonijna i wysmakowana. Skierowana do osób znających swoją wartość, oryginalnych i lubiących zabawę modą.

Jednak mimo niszowego rynku, my uważamy, że tak naprawdę każdy może tu znaleźć coś dla siebie, a mając zaledwie trzy elementy garderoby można stworzyć nawet kilka niepowtarzalnych stylizacji.

 

 

Najnowsza kolekcja inspirowana czterema żywiołami powstała z zamiłowania do pasji autorki, którą jest joga - wymaga ona skupienia i wewnętrznego spokoju ducha. A idąc dalej tym tropem i badając głębiej temat inspiracją do stworzenia jej była harmonia w przyrodzie właśnie pomiędzy żywiołami.

Przepiękne, bardzo kobiece sukienki zachowane w ciemnej tonacji kolorystycznej świetnie sprawdzą się zarówno na szykownej kolacji, wypadzie z przyjaciółmi do kina czy nawet do pracy. Subtelnie odkryte ramiona są seksowne, a jednocześnie podkreślają i uwydatniają kobiece kształty. Multizadaniowość niektórych elementów jak odszyta szarfa daje możliwość wiązania jej w dowolny sposób zmieniają chociażby charakter ubrania, a wysoka jakość materiału to kolejny ich atut.

 

 

Co ważne Agi Jensen nie jest skierowana wyłącznie do kobiet, w sklepie znajdziemy również dział męski z dresowymi lookami. Nie ma nic przyjemniejszego niż przebrać się po pracy ze sztywnego garniaka w luźny ciuch, a przy tym niezwykle stylowe.

Ale nie musicie nam wierzyć na słowo - sprawdźcie sami, my polecamy!