Bo dobra kawa wymaga dobrej muzyki!

Z PaperTrails ułatwicie sobie coroczne planowanie muzycznych przygód, a w dodatku przemycice trochę festiwalowej atmosfery do swojego wnętrza. Albo po prostu będziecie mogli powiesić coś ładnego na ścianie.

Na naszym wydarzeniu premierowo będzie można kupić nowy produkt tej marki - festiwalową mapę UK.

Do zobaczenia na Tamce! I na festiwalach.

A na otwarcie POP UP STORa w sobotnie popołudnie planujemy coś wyjątkowego...

W sprzedaży:
- festiwalowa mapa Polski
- festiwalowa mapa UK

O PaperTrails:

Jako fani festiwali muzycznych od zawsze chcieliśmy ułatwić sobie w jakiś sposób planowanie naszych przygód. Oprócz tego, pragnęliśmy przemycić trochę festiwalowej atmosfery do naszych wnętrz. I właśnie wtedy narodził się pomysł na Paper Trails.

Nasze mapy to zbiór starannie zaprojektowanych produktów, które pomogą Ci zaplanować nie tylko wyjazdy na polskie festiwale. Z nami przemierzysz całą elektroniczną Europę czy trafisz na najstarsze festiwale muzyczne w Wielkiej Brytanii!  

Każda mapa to subiektywny wybór naszego zespołu - każdy z festiwali otrzymuje własną, zaprojektowaną od zera, ikonę. Dodatkowo, z każdej mapy dowiesz się kilku ciekawostek na temat danego regionu festiwalowego - czy dominują festiwale plenerowe, a może multi-venue? Która pora roku jest obfita w wydarzenia muzyczne? Jak stary/młody jest dany rynek festiwalowy? Wszystko to zapakowane w estetyczny design, zaprezentowany na jednym z najbardziej jakościowych papierów, jakie można sobie wyobrazić. 

13 maja – 27 maja
kawiarnia STOR
ul. Tamka 22