Dziś w w Monta Volley Beach Club trenerka Kamila Saganowska zaprasza do wspólnego i aktywnego spędzenia czasu. Po zmianie stylu życia i zrzuceniu 20 kg Kamila postanowiła w Warszawiakach obudzić pasję do sportu.

Kamila Saganowska jest trenerką personalną, instruktorką fitness oraz motywatorką. Dzięki spektakularnej metamorfozie, którą przeszła dwa lata temu stała się inspiracją dla wielu kobiet zmagających się z nadwagą. Jej upór, determinacja i ciężka praca są dowodem na to, że odmienienie sylwetki i zrzucenie nawet kilkudziesięciu kilogramów jest możliwe. 

Otwarty trening na plaży

Tym razem to nadwiślański Monta Beach Volley Club w Warszawie (ul. M. Zaruskiego 12), znajdujący się na wysokości Mostu Łazienkowskiego i Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, posłuży za miejsce wydarzenia. Ten klub siatkówki plażowej to niezwykła przestrzeń sportowa m.in. z 10 piaszczystymi boiskami do piłki siatkowej, beach barem i tarasem widokowym. Podczas otwartego treningu uczestnicy będą mogli nie tylko ćwiczyć pod okiem Kamili, ale także poprosić ją o poradę lub fachową opinię na temat sportu i zdrowego odżywiania. Spotkanie odbędzie się w ramach inauguracji sezonu lato 2017. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

#befitwithkama

Udana przemiana Kamili sprawiła, że za pomocą siły mediów społecznościowych zachęca ona kobiety do pracy nad sobą i pomaga im w uzyskaniu pięknej i zdrowej sylwetki. Dzięki zdobytym na własnej skórze doświadczeniom i uzyskanej podczas profesjonalnych szkoleń wiedzy jej rady są niezwykle cenne dla osób, które chcą przejść diametralną metamorfozę lub pragną aktywnego oraz zdrowego stylu życia. W przypadku Kamili wystarczyło zaledwie 10 miesięcy, aby z mamy dwójki dzieci i oddanej żony z nadwagą zamieniła się w pewną siebie, wysportowaną kobietę o idealnej sylwetce. Wprowadziła w życie swój indywidualny plan treningowo-żywieniowy „Be fit with Kama”, aby jeszcze lepiej motywować innych do zmian. Jednym z jego najważniejszych założeń jest systematyczna praca i wnikliwa obserwacja swojego ciała. 

„Ciężka praca i odpowiedni plan żywieniowy okazały się kluczem do mojego sukcesu. Dużo czytałam na temat odżywiania oraz uczęszczałam na kursy dietetyki, sporo dowiedziałam się również podczas szkolenia na trenera personalnego, najcenniejsza jednak okazała się wnikliwa obserwacja mojego ciała. Sprawdzałam na swoim organizmie, jak reaguję na konkretne posiłki. Dzisiaj pomagam wielu kobietom zmienić swoje życie i znaleźć motywację do treningów.”

 

Otwarty trening z Kamilą Saganowską #befitwithkama

Data: 20.05.2017r.

Adres: Monta Beach Volley Club, 00-468 Warszawa, ul. M. Zaruskiego 12

Godzina: 16:00