Organizatorzy nieco przekornie nadali jej nazwę W KOŃCU, co precyzuje geolokalizację ich działań na mapie nadwiślańskich atrakcji. Działają w urokliwej przestrzeni, pomiędzy Wisłą a kanałem Portu Czerniakowskiego, na samym końcu ulicy Zaruskiego, pod numerem 12, w klubie plażowym MONTA Beachball & More.

 

month beach warszawa

 

W kalendarzu W KOŃCU znalazły się koncerty, wernisaże, imprezy gastronomiczne, pikniki, wydarzenia sportowe, kino plenerowe, warsztaty biznesowe, eventy, imprezy i całodzienny relaks.

Partnerami W KOŃCU są Gym Hero, Studio Inicjatyw Twórczych, ShimSham - warszawski swing , Warsaw Boulevard , Wyświetl Film i wielu innych. Ich ambicje sięgają sufitu restauracji, która będzie Was karmić a motywować do pracy i pomagać zakładać własne biznesy będą razem z fundacją Twój Startup .

 

month beach warszawa

 

W klubie Monta Beach Ball & More, przy którym rozpoczęła swoją działalność inicjatywa W KOŃCU znajduje się 10 boisk do siatkówki plażowej, restauracja, beachbar, taras z widokiem na rzekę, parkiet, strefa relaksu, grill, leżaki, hamaki i inne cuda wianki, które są do dyspozycji gości przez 7 dni w tygodniu.

Patronat medialny: Mówią Na Mieście / mnm.pl

Najbliższe zaplanowane wydarzenia to TUTAJ