Już w czwartek 25 maja w wybranych kinach Cinema City rozkwitnie wielka miłość, która zdarza się tylko raz w życiu. Zapraszamy na bollywoodzki hit „Half Girlfriend” - niesamowity romans okraszony tańcem i śpiewem w wykonaniu bollywoodzkich gwiazd młodego pokolenia.

 „Half Girlfriend" to piękna historia miłosna przeciętnego indyjskiego chłopaka Madhava (w tej roli Arjun Kapoor), który zakochuje się w dziewczynie z delhijskiej wyższej klasy, Riyi (Shraddha Kapoor). Na pierwszy rzut oka tych dwoje nic nie łączy, jednak miłość rozkwita w nieoczekiwany sposób, a Madhav zaczyna zabiegać o względy Riyi. Czy uda im się pokonać podziały społeczne i na zawsze być razem?

Film oparto na bestsellerowej powieści „Half Girlfiend” autorstwa Chetana Bhagata. W rolach głównych wystąpiły bollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia - Arjun Kapoor i Shraddha Kapoor. Reżyser Mohit Suri, wybrał jako tło zdarzeń piękne lokalizacje w m.in. Delhi, Mumbaju, Nowym Jorku i Kapsztadzie. 

 

 

Fani będą mogli obejrzeć najnowsze dzieło kina bollywoodzkiego „Half Girlfriend” tylko 25 maja w wybranych kinach Cinema City w Warszawie (Janki i Galeria Mokotów), Bonarka w Krakowie, Krewetka w Gdańsku, Manufaktura w Łodzi, Korona we Wrocławiu, Plaza w Poznaniu oraz Punkt 44 w Katowicach.

UWAGA konkurs!

Mamy dla was 10 podwójnych biletów na specjalny pokaz „Half Girlfriend”, najnowszego hitu indyjskiej kinematografii. Wystarczy, że na mail redakcja@mowianamiescie.pl odpowiecie na pytanie, który film bollywood zrobił na was największe wrażenienie do tej pory i dlaczego?:)

Napiszcie również, w którym kinie chcielibyście obejrzeć film. Mamy do wyboru Cinema City Galeria Mokotów (seans o godzinie 20.30) i Cinema City Janki (seans o godzinie 18.30).

Konkurs potrwa do 24 czerwca do godziny 12.00 a zwycięzców poinformujemy mailem.