Z okazji Dnia Dziadka, Dick Kelly (Robert De Niro) życzy wszystkim Dziadkom przebojowego życia, napojów wyskokowych w ilościach hurtowych, a przede wszystkim bezgranicznej miłości wnuków i największej z nich pociechy.

 

 

Dick i jego wnuk Jason (Zac Efron) zapraszają na pełną przygód podróż.

„To marzenie każdego aktora, zagrać z wielkim Bobem De Niro”, opowiada podekscytowany Efron. „Byłem bardzo ciekaw, w jaki sposób wypadnę u jego boku na planie. Ten człowiek to prawdziwa legenda, pracuje w tym zawodzie od kilku dekad, a jednak nie przypominam sobie, by kiedykolwiek wystąpił w podobnej roli”, mówi młody aktor. „Od momentu, gdy usłyszałem, że będę mógł zagrać razem z nim w jednym filmie, byłem przerażony. Zastanawiałem się, czy sprostam temu zadaniu. W końcu tak bardzo się różnimy! Oto Robert De Niro, facet, który zagrał w Taksówkarzu. I ja, Zac Efron, gwiazda High School Musical...”, podkreśla filmowy Jason Kelly. „Potraktowałem to z jednej strony jako wyzwanie, a z drugiej jako możliwość uczenia się fachu od jednego z największych aktorów w historii kina. Robert De Niro posiada ogromny filmowy czar i magnetyzm, potrafi zagrać każdą postać, uwiarygodnić każdego bohatera. Gdy wykorzystał wszystkie swoje aktorskie umiejętności w komedii, wszyscy byliśmy w ogromnym szoku!”, kontynuuje Efron. „Musieliśmy przerywać ciągle ujęcia, bo nie potrafiłem przestać się śmiać. Jestem dumny z Co Ty wiesz o swoim dziadku?

 

Co Ty wiesz o swoim dziadku? od dziś w kinach w całej Polsce.

 

CO TY WIESZ O SWOIM DZIADKU? 

(Dirty Grandpa)

Reżyseria: Dan Mazer („Daję nam rok”)

Obsada:

•       Robert De Niro („Poznaj mojego tatę”, „Last Vegas”, „Depresja gangstera”, „Wściekły byk” - OSCAR, „Taksówkarz”, „Ojciec Chrzestny 2” - OSCAR)

•       Zac Efron („Sąsiedzi”, „We Are Your Friends”)

•     Julianne Hough („Rock of Ages”, „Footloose”)

Gatunek:  komedia

Produkcja: USA 2015

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Dystrybucja w USA: Lionsgate

 

Najbardziej niegrzeczna komedia od czasu „Kac Vegas”. Film twórcy „Borata”,  „Bruna” oraz przewrotnej brytyjskiej komedii „Daję nam rok”.

Był już tatą, którego wolelibyście nie poznać. Teraz będzie dziadkiem, który sprowadzi Was na złą drogę. ROBERT DE NIRO

Dick (Rebert De Niro) jest emerytowanym generałem amerykańskiej armii i świeżo upieczonym wdowcem. Jest także dziadkiem Jasona (Zac Efron) – młodzieńca nudnego jak seks ślimaków. Dick postanawia zrobić z wnuka mężczyznę i zabiera go w podróż w poszukiwaniu utraconego testosteronu. Pomysł jest dość prosty - zdeprawować chłopaka za pomocą maksymalnej ilości źle prowadzących się niewiast, a przy okazji samemu skorzystać z ich wdzięków. Jason początkowo opiera się jak może, szczególnie, że już wkrótce ma stanąć na ślubnym kobiercu. Dick potęguje jednak swe wysiłki, a że z niejednego pieca chleb jadał, wie, że są takie pokusy, którym nie oprze się nawet święty…