Mama jest największą super bohaterką każdej z nas. To ona codziennie staje na wysokości zadania, pierwsza wstaje i ostatnia idzie spać. 

Hero Mama - sportowy event, w trakcie którego zapraszamy na specjalnie przygotowane treningi i prelekcje, które pomogą wszystkim Mamom i nie tylko, obudzić w sobie nowe pokłady energii, natchną do działania i być może zmienią perspektywę patrzenia na samą siebie. 

 

hero mama montabeachball Warszawa

 

W programie Hero Mama: 

18:00 - 19:00 - Prelekcja Sylwia Prawdzik - Diet Coaching - Temat: Jak schudnąć bez efektu jo-jo. 

19:00 - 20:00 - Trening z Magdą Paprocką 

20:00 - 21:00 - Prelekcja Trenera Piotra Suski (FitAdept) - Temat: Trening przed, w trakcie i po ciąży. 

21:00 - 22:00 - Gym Hero DJ Training - Yoga - Ewelina Godlewska Yoga Teacher feat. Bekettgym hero montabeachball wkońcu warszawa
 

 

Szczegóły prelekcji: 

Sylwia Prawdzik - Diet Coaching - Jak chudnąć bez efktu Jo-Jo:

Jeśli straciłyście wiarę w to, że możecie schudnąć, lub kolejna próba pracy nad zdrową i zgrabną sylwetką zakończyła się fiaskiem, pozwólcie, że Sylwia przedstawi Wam jej autorski sposób, dzięki któremu tysiące osób odniosło sukces w walce o zdrowie i piękną sylwetkę. Podczas naszego spotkania Sylwia Prawdzik zdradzi Wam sekret jak wzmocnić silną wolę i stać się bardziej konsekwentną w trakcie pracy nad zgrabną sylwetką aby Wasze starania w końcu przyniosły trwałe efekty! 

BO DIETA I TRENING TO NIE WSZYSTKO  

Piotr Suski FitAdept - Trening przed, w trakcie i po ciąży. W trakcie prelekcji porozmawiamy z uczestniczkami o tym, na czym warto skupić się w treningu przed, w trakcie i po ciąży. Porozmawiamy o tym, na jakie grupy mięśniowe w treningu warto położyć nacisk i dlaczego. Piotr Suski opowie również o korzyściach płynących z treningu zarówno dla mam, jak również i ich pociech. Poruszona zostanie kwestia bezpieczeństwa, prawidłowych postaw, ćwiczeń i czasu treningu. 

Odpowiemy sobie na kilka najważniejszych pytań:

Trening przed ciążą - kiedy zaczynać? A jeśli tak - to kiedy?
Trening w ciąży - czy jest bezpieczny i w którym trymestrze można ćwiczyć?
Trening po ciąży - kiedy najlepiej wrócić do regularnych ćwiczeń i jak bezpiecznie wrócić do formy?

Czy trening może pomóc w porodzie? 
Jak ważne jest bezpieczeństwo treningu w czasie ciąży? Na co zwrócić uwagę? Więcej informacji o atrakcjach znajdziecie w postach na wydarzeniu! 

HERO MAMA | MONTA Beachball & More 
Start: 18:00 
Wstęp Wolny 
Piątek - 26.05.2017

Partnerzy: 
Sylwia Prawdzik - Diet Coaching 
FitAdept

Patroni: 
myfitness.pl
Mówią Na Mieście

 

 

Modelka: Gosia Szczerba
Foto: Emerald Studio