W sobotę 27 maja świętują swoje 4 urodziny. Z tej okazji zapraszamy Was bardzo serdecznie na specjalną edycję targu. W programie tradycyjnie muzyka na żywo, urodzinowy tort i po raz pierwszy Drużynowa Bitwa na Torty. Dodatkowo czekać będą na wszystkich liczne atrakcje przygotowane specjalnie na tą okazję przez Wystawców - urodzinowe niespodzianki, specjalne rabaty, dodatki i wiele innych.

Zabierzcie przyjaciół, znajomych i rodzinę na śniadanie i świętujcie weekendowe odpoczywanie.

Tradycyjnie czekać na Was będą:
- szeroki wybór wysokiej jakości produktów od najlepszych dostawców:
warzywa, owoce, nabiał, wędliny, sery, kuchnia dla wegetarian, wegan i witariańska. Produkty bez glutenu. Zawsze produkty tradycyjne i regionalne kuchni polskiej. Wypieki na słodko i wytrawnie, produkty sezonowe, wiele dobrego jedzenia i produktów spożywczych z różnych części świata
- oferta posiłków i dań serwowanych na miejscu od kuchni świata po domową kuchnię i kreatywne potrawy przygotowywanie z sercem przez prawdziwych pasjonatów
- jadalnie na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni
- moc atrakcji jak zajęcia sportowe, weekendy tematyczne
- działalność edukacyjna realizowana po przez warsztaty tematyczne, spotkania z organizacjami zajmującymi się świadomym i zdrowym stylem życia, warsztaty dla dzieci (plastyczne, muzyczne, ceramiczne, teatralne, kulinarne)
- plac zabaw dla dzieci
- wypożyczalnia kocyków 
- bezpłatne wifi

 

DRUŻYNOWA BITWA NA TORTY
Od godziny 11.00 do 14.00 w centralnym miejscu targu specjalna atrakcja dla wszystkich gości polegającą na "rzucaniu" się tortami :)

ZASADY ZABAWY
Organizator planuje 15 pojedynków, które zostaną przeprowadzone pomiędzy godzina 11.00 a 14.00
Oznacza to żę w zabawie weźmie na pewno udział minimum 30 drużyn. 

 

targ sniadaniowy warszawa


Targ Śniadaniowy to pomysł na zakupy i spędzanie czasu podczas weekendu. W niezobowiązującej atmosferze podczas śniadania na świezym powietrzu relaksujemy się po pracowitym tygodniu. Zajadamy się smakołykami, uczestniczymy w różnych warsztatach, bawimy się z dziećmi na placu zabaw lub po prostu odpoczywamy myśląc o niebieskich migdałach. Integrujemy się ze sobą, jest gwarnie, wesoło i po prostu fajnie. Wpadnij i spotkaj się ze znajomymi ze swojej okolicy, poznaj sąsiadów i zacznij dzień lokalnie.

Więcej TUTAJ

Do zobaczenia !