Z doświadczenia wiedzą, że nic tak nie dodaje energii podczas treningu, jak dobrze dobrana MUZYKA. Właśnie dlatego zebrali SZEŚĆ profesjonalnych trenerek oraz SZEŚCIU zdolnych DJ's i połączyli ich w tematyczne pary. Efekt może być tylko jeden – najciekawszy i pełen endorfin, MUZYCZNY trening w Waszego życiu. Na pewno będzie to wymagające wyzwanie, jednak zapewniają, że na prawdę warto spróbować swoich sił.

Każdy Gym Hero DJ Training w Monta Beachball to godzinne wyzwanie, inny rytm i styl sportowego szaleństwa, a to za sprawą niesamowitych trenerek, które biorą udział w tym niecodziennym przedsięwzięciu.

 

gym hero dj trening warszawa

 

POZNAJCIE TRENERKI:

Fitjoyful GOSIA REYSNER i Johnny W - H.I.I.T HOUSE MUSIC TRAINING 

Gosia to profesjonalna trenerka Fitness i Crossfit level 1 oraz totalna petarda. Kiedy robi burpees zrywa się wiatr! :D Nic dziwnego, że magazyn Shape mianował Gosię ich TOP Trenerką. Jej specjalnością jest Trening Interwałowy Wysokiej Intensywności, TABATA oraz Trening Funkcjonalny, więc szykujcie się na poważny wycisk w rytm wyjątkowego, DJskiego seta, którego zagra dla Was... 

Johnny W - na codzień rezydent warszawskiego klubu level 27 - Jasiek uwielbia ciepłe housowe brzmienia z mocnym beatem, tak idealnie komponującym się z rytmem ćwiczeń Gosi. Gwarantują Wam, że poczujecie moc oraz potęgę i przełamiecie swoje wszelkie bariery! 

Anna Fritz Fabijanek + Dj.spike (Break Da Funk)(SiłaDźwięQ!)(Funkkrok) - TABATA FUNKY BEAT

Ania - MS.HARDCORE - Fritz-Fabijanek Trener Personalny, sama jedna dźwiga milion na sztandze. Kiedyś jakiś kierowca poprosił ją, żeby pomogła mu popchnąć samochód. Ponoć dopchnęła do Gdańska. Do tego jej rekord personalny w przysiadzie ze sztangą to 105kg - taki damski ciężar ;) 

DJ Spike to miłujący się w funkowych rytmach, klasyczny miłośnik płyty winylowej. Szalona legenda kultowego warszawskiego klubu 55 oraz największy propagator funkowej sceny muzycznej. Dźwięk i ruch łączył wielokrotnie podczas wszystkich edycji festiwalu Warsaw Challange (Break Dance).

Ewelina Godlewska Yoga Teacher + Bekett - INDY CHILL YOGA

Ewelina jest wymagającą perfekcjonistką zwłaszcza w temacie ukochanej Jogii, której dedykowała całe swoje "JA". Jest profesjonalną trenerką, współautorką książki Po pierwsze JOGA, czołowym członkiem ekipy Samo Centrum Wszechświata oraz chodzącą inspiracją. Decydując się na jej trening musicie otworzyć się na absolutną równowagę. Ewelina jest też pełną ciepła i miłości kobietą, która ucząc "Powitania Słońca", potrafii doprowadzić podopiecznych do pełnego relaksu duszy. 

Adam Bekett reprezentuje w świecie muzycznym postawę stoicką i pełną otwartość na nowe dźwięki oraz eksperymenty muzyczne. Na codzień jest techno-czarodziejem, który specjalnie dla Eweliny połączył gatunki - Down Tempo, Chillout oraz Indy by stworzyć atmosferę wyjątkowo dynamicznej równowagi. 

Cząstka skacze + DJ CNR - JUMPING TRAP FITNESS

Cząstka jest trenerem Jumping Fitness oraz Trenerem Personalnym. Jej niepowtarzalna energia i zaangażowanie liczone jest w tysiącach niutonów. Cząstka eksploduje energią na każdym treningu. Mieży cały metr sześćdziesiąt w kapeluszu, a kiedy skacze na swoich ukochanych trampolinach kolana podnosi nad głowę :D 

Jumping Fitness to dyscyplina ściśle związana z muzyką. DJ CNR pobawi się mocnym, trapowym motywem, pełnym rapowej motywacji. CNR jest nieocenionym mistrzem czarnych beatów i fanatykiem skreczu, mierzącym ze dwa metry wzrostu, więc w połączeniu z Cząstką tworzą parę idealną :D 

Krawczyk Ewelina Fit + Jacob Core - MASH UP FUNCTIONAL TRAINING 

Ewelina jest trenerką personalną oddaną służbie wszystkim dzielnym Mamom. Jej autorski projekt Power Mama możecie testować w Samo Centrum Wszechświata. Pozytywna energia i specjalnie dobrane ćwiczenia wyprowadzą na prostą każdą świeżo upieczoną Mamuśkę! 

Jacob Core to mały lawirant, zwłaszcza jeśli chodzi o style muzyczne. Bardzo szybko dogadał się z Eweliną i wspólnie przygotowali set, ktory podniesie poziom endorfin i doda skrzydeł lepiej niż niejeden energetyk w puszcze. Czeka na Was mocny FIt Beat! 

myfitness.pl Karolina Brzuszczyńska + KoZa - COMBAT CROSS TRAINING

Możliwe, że będzie to jeden z najbardziej zaskakujących i wymagających treningów w Waszym życiu. Karoilina jest absolutną fanką sportów walki. W swoich treningach przemyca elementy Taekwondo, Capoeiry i Kik Boxingu łącząc tym samy przyjemność intensywnego treningu z podstawami samoobrony, więc jeśli lubicie wyzwania Karolina czeka na Was w atmosferze In Nae - czyli wytrwałości i samozaparcia. :D

KoZa jako maestro, powołał do życia energiczny EDMowy set, który idealnie wpasowuje się w agresywną horeografię treningu oraz daje niesamowitego, energetycznego kopa! 

 

DODATKOWO:

W trakcie wydarzenia zapraszamy na wykłady, które poprowadzą dla Was Sylwia Prawdzik - Diet Coaching oraz kadra trenerska FitAdept.

Z Sylwia Prawdzik - Diet Coaching porozmawiamy o odchudzaniu z psychologicznego punktu widzenia - czyli jak utrzymać umysł na zdrowej smyczy.

Trenerzy FitAdept przedstawią podstawy zdrowego treningu oraz opowiedzą o jedzeniu z technicznego punktu widzenia - czyli co jeść, by skutecznie odżywić organizm i zgubić niepotrzebne gramy lub kilka kilogramów. 

 

W ciągu dnia, pomiędzy treningami, przygotowaliśmy dla Was atrakcje i konkursy, w których do zgarnięcia będą wielkie paczki z rzeczami od Gym Hero oraz naszych partnerow:

Primavika - w prezencie przeznacza wiele pysznych produktow spożywczych, by Wasze szafki były pełne zdrowych produtów.

CHIAS - w Gift-pakach znajdziecie również energetyzujące soki na bazie nasion chia.

FitAdept - w prezencie od nich otrzymacie zaproszenia na darmowe treningi w wybranym przez Was klubie fitness.

MINTANINE - zapas energetyków abyście zawsze były gotowe do dzialania.

Max Sport, advanced nutrition PL - zapas batonów, draży i innych fit-łakoci idealnych na po treningowy, szybki posiłek. 

 

Na miejscu również: 

Strefa Mocy będzie częstować Was pysznymi shakeami opartymi o ich autorskie receptury. 

Whoopy Whey - Pierwsze w Polsce Lody Proteinowe - obczęstuje Was swoimi autorskimi, mrożonymi pysznościami. 

Zero Gravity - zorganizuje dla Was konkurs na TRICK BOARD i rozlosuje voucher na wyjazd.

 

>>> Be there with us and train like you crazy <<<

Link do wydarzenia: TUTAJ