Zapraszamy na absolutnie fantastyczny tercet taneczny. Ich unikatowy styl jest niczym pocisk absurdu, niczym niszcząca kula, wyważa kolejne cegły w ścianie :) 

To na premierze 30 czerwca w PROM Kultury Saska Kępa, ale zanim to się wydarzy, zapraszamy na WORK IN PROGRESS 2, który odbędzie się 7 czerwca w Centrum w Ruchu.

Wstęp wolny.

Hoteloko Movement Makeres istnieje od październiku 2011 r. Inicjatorką jest aktorka, reżyserka, performerka i producentka Agata Życzkowska. W 2016 r. rozpoczęła ona współpracę z choreografką i tancerką Magdaleną Przybysz oraz choreografem i tancerzem Wojciechem Grudzińskim.

Głównym działaniem HMM jest tworzenie spektakli tanecznych i projektów performatywnych przy udziale polskich i zagranicznych twórców z całego świata. Nazwa jest ściśle związana z ideą: HOTELOKO nie ma swojej stałej siedziby, a twórcy mogą pracować zarówno w Warszawie, Berlinie, Madrycie, jak i w innych miejscach na świecie. W ciągu sześciu lat powstało kilka produkcji: m.in.„Pracownia Ludica №2”we współpracy z hiszpańskim Enczima Teatro, performansy ‘selfie pudełko / kiste" i "jutro: urodziny" we współpracy z niemieckim artystą Thomasem Harzemem. Wspólne projekty HMM to "frau mujer femme" i "#moiprzyjacieletancza" oraz najnowsza produkcja "Absolutety Fabulous Dancers" (2017).

Koncepcja: Magdalena Przybysz z Kosmosu
Choreografia: Magdalena Przybysz z Kosmosu, Wojciech Princessa Grudziński 
Reżyseria i dramaturgia: Agata Star Życzkowska
Koncepcja stylistyczna, reżyseria świateł: Anna Świetlana Ciupryk
Występują: Agata Star Życzkowska, Magdalena Przybysz z Kosmosu, Wojciech Princessa Grudziński
Produkcja: Fundacja Rozwoju Teatru ‘NOWA FALA’ 
Partnerzy: Centrum w Ruchu, Prom Kultury Saska Kępa, Centrum Promocji Kultury, Teatr Baza, Centrum Sztuki Tańca w Warszawie

Fot. Anna Ciupryk

Wydarzenie na FB TUTAJ