Reebok Classic ogłosił nowe twarze marki - światowe gwiazdy rapu, duet Rae Sremmurd, który będzie wspierał nową kampanię butów Reebok Classic Leather. Tym samym dołączając do imponujących partnerów marki Reebok: Gigi Hadid, Teyany Taylora i Future. Duet będzie wraz z nimi wspierać markę Reebok, dzieląc się informacjami o swoim, odważnym stylu, wyrażającym własne „ja”!

Od czasu zaistnienia na falach stacji radiowych w 2014 r. Rae Sremmurd zbudowali swoją rozpoznawalność na zbuntowanej i śmiałej postawie. Bracia Swae Lee i Slim Jxmmi są znani ze swoich zabawnych i odważnych wyborów. To niewątpliwie wpływowi twórcy muzyki, mody i kultury popularnej.

Od 1983 roku sprzeciwiono się opinii, że sneakersy Reebok Classic Leather, mogą być butami noszonymi, w każdym, dowolnym środowisku, a także mogą wyrażać ekspresję w wielu stylach, gatunkach i osobowościach. Obecna kampania Classic Leather ma na celu celebrowanie tego niekonformistycznego ducha oraz ma być wezwaniem dla ludzi, którzy sprzeciwiają się celebrowaniu kultury sneakersowej. 

Swae i Jxmmi są idealnymi partnerami dla Reebok Classic Leather. Niewielu artystów tak pasjonuje się życiem i jest nonkonformistami, dlatego tak ważne jest, że Rae Sremmurd weszli do rodziny Reebok Classic.

Dodatkowo wprowadzona w tym miesiącu kampania Classic Leather będzie zawierać bezcenne fotografie wszystkich różnych powtarzających się trendów i pionierów stylu, którzy nosili Reebok Classic Leather. Kampania prezentowana będzie w druku, w druku cyfrowym, w sklepach oraz w internecie. 

Rae Sremmurd szybko stali się najnowszą ikoną mody wśród raperów. Krytycy docenili ich poczucie stylu oraz osobowość. Rae Sremmurd kreują swój wizerunek, który jest równie różnorodny i niepowtarzalny, jak ich single, które stały się hitami. Niezależnie od tego, czy na scenie lub poza nią, emanują energią, emocjami i życzliwością w stylu gwiazd rocka. Ważne jest to, że niezależnie w czym występują, Classic Leather zawsze pasują do ich stylu. 

"Kiedy rozpoczynaliśmy śpiewać, wszystkie te dzikie imprezy w Tupelo w stanie Mississippi były nasze", powiedzieli Swae Lee i Slim Jxmmi. "Wszystko polegało na stworzeniu wspólnoty dla różnych ludzi, tak aby się spotkać i po prostu dobrze się bawić. Classic Leather – są niekonwencjonalne - każdy może je nosić, niezależnie od tego, gdzie jest, niezależnie od sytuacji. "