Formacja Three Days Grace powstała w 1997 roku, na kanwie zespołu Groundswell. Pod tą nazwą muzycy nagrali w 1995 album zatytułowany "Wave of Popular Feeling". Dwa lata później zespół zmienił nazwę, a w 2003 roku wydał swój debiutancki album, zatytułowany po prostu "Three Days Grace". Dziś grupa ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych, spośród których ostatni - "Human" - ukazał się w 2015 roku. Składający się z dwunastu utworów krążek promowały single "I Am Machine" oraz “Painkiller”, które trafiły na szczyt notowania Active Rock Radio.
 
- Three Days Grace to zespół wbrew pozorom wciąż poszukujący. Pomimo sukcesu za sprawą takich utworów "I Hate Everything About You" i "Pain" grupa nie spoczęła na laurach i nadal eksperymentuje z własną formułą grania. Zaś ich energretyczne koncerty gwarantują świetną zabawę - ocenia Maciej Majewski, Metal Hammer Polska.
 
Jak poinformowali muzycy w swoich kanałach społecznościowych, zespół przyjedzie do naszego kraju w ramach wschodnioeuropejskiej trasy koncertowej, w ramach której odwiedzi również m.in. Estonię, Rumunię, Bułgarię, Białoruś oraz Ukrainę. W trakcie koncertów z pewnością nie zabraknie najważniejszych utworów w karierze formacji, jak również kompozycji z najnowszej płyty "Human". Czy polska publiczność będzie miała okazję usłyszeć także nowy materiał? Przekonamy się już niebawem!
 
- Three Days Grace to solidna załoga zza oceanu, która udowadnia, że Kanadyjczycy potrafią zagrać nie tylko melodyjnie, ale i bardzo rockowo. Dlatego też my, jako stacja grająca Najlepszy Rock Na Świecie nie mogliśmy obok ich koncertu w Polsce przejść obojętnie! A swoją drogą ciekaw jestem, czy ich obecna trasa po Europie oznacza nowy album? Przypuszczam, że fani, którzy na pewno szczelnie wypełnią Stodołę i B90 dowiedzą się o tym w pierwszej kolejności - ocenia Marcin Bąkiewicz, Dyrektor Muzyczny Antyradia.
 

  
Bilety:
99 PLN (stojące)
129 PLN (balkon)
 
Do kupienia w kasie klubu Stodoła (ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa:
www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, BILETY KOLEKCJONERSKIE NA www.stodola.pl

 W sprzedaży dostępne również Karty Podarunkowe Klubu Stodoła - obdaruj bliskich wyjątkowym koncertem.