W każdą sobotę do końca wakacji, od 13-tej do wieczora Bubbles by the Pool w Iskrze przy Polu Mokotowskim w Warszawie. Chillout-owa impresska przez cały dzień! Słońce, niekończące się prosecco, kolorowe drinki. Nie zabraknie dobrej, klubowej muzyki, niebanalnego towarzystwa i słońca. Przez cały sezon będą towarzyszyć nam DJ-e, celebryci, blogerzy i influencerzy. Dziewczyny, chłopaki, uśmiech i taniec. 

Klimat beznapinkowy, bezpretensjonalny i swobodny! Idealna okazja do absolutnie niczym nieskrępowanej, szalonej zabawy ☺ Do dyspozycji imprezowiczów najprawdziwszy basen, plażowe leżaki i mnóstwo miejsca do chillowania na zielonej trawie.

Pierwsza odsłona cyklu już w sobotę najbliższą! 

24 czerwca 2017.

Na początek klimaty słonecznego LA.

klub iskra warszawa

Po raz pierwszy w Warszawie wystąpi jedyna w swoim rodzaju NICOLE FUNK na talkboxie, która zagra Was swój solowy materiał na żywo. Za gramofonami stanie jeden z największych znawców G-Funku w tym kraju, czyli SHYZZLE. Towarzyszyć mu będzie reprezantant załogi OldSchoolers Crew (oldschoolerscrew.blogspot.com) poświęconej kulturze Hip Hop - DJ FINGER. 

LA VIBES vol. 1 to idealny westcoastowy soundtrack, który został wyselekcjonowany przez SHYZZLE, a za mix odpowiedzialny jest DJ FINGER (OldSchoolers Crew). Na muzyczną podróż w Chevrolet Impala z ’63 roku po kalifornijskich plażach zabiorą Was w tym mixtejpie między innymi Snoop Dogg, Dj Quik, Polyester The Saint, Kurupt, Dom Kennedy i wielu innych. Ponad 30 numerów i 70 minut prawdziwego G-FUNKU. Usłyszycie na nim zaproszenie od ludzi w temacie zarówno z Polski, jak i z Los Angeles, którzy są związani z brzmieniami zachodniego wybrzeża, tacy jak Pjus (Alkopoligamia), Bleiz (Grill Funk), RTN (producent mający na koncie współpracę z Lords Of Lyrics czy Shade Sheist), Nicole Funk (talkbox), Mietek23 (Popkiller) oraz młoda krew z Los Angeles – Casanova (raper). Sprawdźcie ten mixtejp, a kiedy licznik wykręci 7,000 odtworzeń udostępnimy dla Was link do ściągnięcia go w formie cyfrowej. 

Odsłuch i darmowy download: https://www.mixcloud.com/finger/shyzzle-pres-la-vibes-vol-1-mixed-by-dj-finger/

Zakładajcie swoje Chucksy i oddajcie się chillout-owemu klimatowi prosto z Zachodniego Wybrzeża.

LINE UP:

NICOLE FUNK 

Talkboxer, praktykująca producentka. Interesuje się muzyką zwaną G-Funk, brzmieniami Westcoast i Funku. Jej przygoda z talkboxem zaczęła się w momencie, gdy usłyszała kawałek Zapp & Roger – More Bounce. Na jej koncie widnieją featuringi u artystów z wielu zakątków świata. Należy do załogi Funkchillaz, którą utworzył Laidback Black. „Jestem samoukiem, muzyka to moja pasja i zamierzam ją rozwijać”.

SHYZZLE

Radiowiec, autor rapowej audycji radiowej "W Barwie Dźwięku", w latach 2004-2012 współorganizator eventów. Cesarz muzyki z Zachodniego Wybrzeża, dla którego jest ona jak religia, którą kultywuje każdego dnia.

DJ FINGER

Turntablista już od ponad dekady za gramofonami, kolekcjoner czarnych płyt o szerokim spektrum muzycznych gatunków. Dzieli się dobrym vibe'm z publiką i zapełnia parkiety w każdym odwiedzanym mieście. Jako jeden z niewielu dj-i w Polsce łączy fonię z wizją w postaci miksowania teledysków             na żywo - DVJ.

 

Zapamiętajcie:

Każda sobota wakacji.

ISKRA przy Polu Mokotowskim (Wawelska 5)

Zawsze od 13:00

Wstęp free.