Wczoraj, tj. 22 czerwca w Patio przy Smolnej odbyła się przedpremiera klipu Julii Wieniawy do utworu "Oddycham". Artystka najpierw zaśpiewała na żywo swoim gościom kilka numerów z płyty nad którą pracuje, a później zaprezentowała teledysk do "Oddycham".

Na evencie, na którym my również byliśmy przyjechało sporo gości ze świata showbiznesu, dziennikarzy i influencerów m.in. Jessica Mercedes, XXANAXX, Adam Zdrójkowski, Kacezet. Nie zabrakło też siostry i rodziców Julii.

Utwór "Na zawsze" cieszy się ogromną popularnością, a "Oddycham", który jest kolejnym singlem artystki może przebić "Na zawsze" w rankingu popularności. Dlaczego? Otóż jest niezwykle emocjonalny i intymny, a przede wszystkim pokazuje inną stronę artystki. Klip za który są odpowiedzialni Ania Bystrowska i Alan Willmann został nagrany w łaźniach o antycznym wystroju dodatkowo podkręca jego klimat. Warto obejrzeć ten teledysk szczególnie, aby zobaczyć jak Dziewczyny - Syreny uwodzą odbiorcę. W klipie możemy zobaczyć młode polskie DJ: zuzaOK i Tycjanę z Princess Rap.

Utwór powstał we współpracy z Kacezetem i ERR BITS.

Jeśli chcielibyście usłuszeć Julię na żywo to macie jutro okazję na H&M Dworzec.

 

 

Tekst: Paulina Dufek