Urban Alter Ego
 
Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę, dbasz o swoje samopoczucie i starasz się zachować równowagę w najważniejszych dla Ciebie aspektach, to właśnie znalazłeś odzieżową markę, która podobnie jak Ty skupia się na jakości życia i wpisuje w koncepcję slow life. Urban Alter Ego udowadnia, że moda może być nie tylko piękna, ale również praktyczna i wygodna. Ich skarpetki pozwalają zachować codzienny, biznesowy wygląd nie odbierając nam jednocześnie indywidualizmu, czego potwierdzeniem jest kampania zdjęciowa marki (zachęcamy do obejrzenia). Każdą, nawet najprostszą stylizację, możecie odmienić nienachalnymi printami w miejskim stylu. Kolorowe i geometryczne wzory, stanowią idealne uzupełnienie stroju biznesowego, a nowoczesne i urzekające serduszka, pasują nawet do air maxów. 


To marka, która poza designem dba również o nasz komfort i gwarantuje produkt z najwyższej jakości bawełny.

 

urban alter ego


WARS SAWA DESIGN i LOVE POLAND DESIGN
 
Założycielkami są dwie siostry, Warszawianki. Dzięki zderzeniu ich dwóch charakterów, powstała  marka, która zadowoli nawet najbardziej wybredne stopy.     

Jako pierwsza w 2013 roku powstała warszawska marka Wars Sawa Design a pół roku później przyszła na świat jej młodsza siostra, czyli marka z produktami już na całą Polskę - Love Poland Design.

Za sprawą ich ręcznie rysowanych grafik, do naszych stóp może paść Pałac Kultury czy Poznańskie Koziołki. Zdecydowana część kolekcji, to propozycje dla odważnych i tych którzy nie boją się bawić modą. Te  skarpetki dodadzą każdej, nawet najbardziej nudnej stylizacji, wdzięku oraz podkreślą nasze poczucie humoru i dystans do świata.

Ich małe dzieła sztuki, tworzone z przymrużeniem oka, urzekają jakością i dbałością o detale. Na smutne dni, każdy powinien mieć chociaż jedną parę skarpetek, ozdobioną uroczymi jeżami. 

 

WARS SAWA DESIGN


Zooksy
 
Wszystko co powstaje z miłości, skazane jest na sukces. Tak  właśnie było w przypadku tej firmy. 

Daria i Dominik najpierw się pokochali, a później połączyli rodzinne tradycje ze swoimi pasjami  i stworzyli firmę produkującą najbardziej odjechane skarpetki w Polsce. Jak sami o sobie mówią “chodzi o to, żeby było kolorowo”. Każda para to starannie przygotowany projekt wykonany z wysokiej jakości czesanej bawełny.

To co nas przekonuje najbardziej, to szeroki wachlarz możliwości, tu ogranicza Cię tylko Twoja kreatywność. 
Ich skarpetki rozkochają w sobie zarówno tych twardo stąpających po ziemi jak i ludzi o niewyczerpalnych pokładach fantazji, dzieci i dorosłych, domatorów i królowe nocy. Zooksy to marka łącząca tradycję z nowoczesnością. 


Zooksy

 

4LCK

To marka dla ludzi ceniących sobie wolność i niezależność. 4LCK uważa i jednocześnie udowadniania, że nawet jeśli obowiązuje w pracy dress code, to nie dotyczy to naszych stóp. Tu mamy niezależny wybór, ponieważ to wolna planeta. Na szczęście! A dlaczego na szczęście? 4LCK, czyli po prostu For Luck! Symbolem szczęścia jest czterolistna koniczyna, która nawet stanowi logo 4LCK.

Koniecznie musimy wspomnieć o materiałach używanych przez 4LCK. Po pierwsze mają płaskie szwy i bezuciskowe ściągacze. Po drugie dzięki ilości bawełny (80%) są antybakteryjne, stopa może oddychać swobodnie, a wilgoć jest lepiej odprowadzana na zewnątrz.
Po trzecie w wybranych modelach wykorzystujątakże włókna bambusowe, dzięki czemu skarpetki są jeszcze milsze w dotyku.

 

4LCK

 

Co tu dużo mówić - dobre bo polskie!