Wystartują 16 lipca o 14:30 w Level 27, na dwudziestym siódmym piętrze Milenium Tower w Warszawie.

W programie sześć treningów - JUMPING TRAP FITNESS, EDM Combat Cross, CardioBox, INDY CHILL YOGA, H.I.I.T HOUSE MUSIC TRAINING - w akompaniamencie DJskim na żywo, które poprowadzą cudowne i energiczne trenerek. W trakcie wydarzenia skorzystacie również z cyklu wykładów dotyczących zdrowego żywienia w sporcie oraz masy atrakcji od partnerów wydarzenia. W tym darmowe badania składu ciała i konsultacje dietetyczne. W klubowym barze czeka na Was wspaniałe fit-menu, w którym znajdziecie pyszne zielone soki i przepyszne dania, w pełni spełniające wymagania każdej fit kobiety.

Dla każdej Gym Hero Girl czekają paczki niespodzianki od Gym Hero i Partnerów. A od 21:00 zapraszamy na nocne afterparty z DJami i Trenerkami.

Zapisy na treningi drogą mailową na trening@gymhero.eu

Partnerzy wydarzenia:

- Primavika - w prezencie przeznacza wiele pysznych produktow spożywczych, by Wasze szafki były pełne zdrowych produtów! 

- CHIAS - w Gift-pakach znajdziecie również energetyzujące soki na bazie nasion chia! 

- FitAdept - w prezencie od nich otrzymacie zaproszenia na darmowe treningi w wybranym przez Was klubie fitness! 

- Max Sport, advanced nutrition PL - zapas batonów, draży i innych fit-łakoci idealnych na po treningowy, szybki posiłek. :) 

Na miejscu również: 

- Strefa Mocy będzie częstować Was pysznymi shakeami opartymi o ich autorskie receptury. 

- Whoopy Whey - Pierwsze w Polsce Lody Proteinowe - obczęstuje Was swoimi autorskimi, mrożonymi pysznościami. 

- Zero Gravity - zorganizuje dla Was konkurs na TRICK BOARD i rozlosuje voucher na wyjazd 

- Fuji Instax - czyli aparaty do fotografii natychmiastowej, dzięki którym zachowasz najfajniejsze wspomnienia. Na miejscu będzie można testować aparaty i robić sobie pamiątkowe foty "na lodowkę".

 

Patronat: Mówią Na Mieście.