W tym tygodniu proponujemy Ci poranki z polską, młodą muzyką. Hipsterski indie-rock, elektro-pop, nowoczesny hip hop. Sam sprawdź, co najlepiej nastraja Cię na nowy dzień i przełącza na dobry nastrój.
Gotowi? To słuchawki na uszy i biegnij zdobywać nowy dzień!Niezależnie od tego, czy zaczynasz dzień kawą, czy porannym rozciąganiem, posłuchaj spokojniejszego kawałka. Pozwól swojemu ciału przyzwyczaić się do nowego dnia.

The Dumplings - Nie gotujemy


 


Śniadanie wymaga energiczniejszego poruszania się. Nie życzymy Ci zimnej kawy na pierwszy posiłek, jednak ta piosenka wyjątkowo pobudza. Włączamy energię!
Mademoiselle Karen - Kawa Zimna


 

Nie śpiewasz pod prysznicem? Nie wierzymy. Każdy śpiewa pod prysznicem. Ty też.
Podłącz głośniki i włącz piosenkę, którą na pewno znasz i nie raz śpiewałeś/aś. Śniło miiii sięęęęę, że mam wieeelki biuuuuust - to nasz faworyt.
Natalia Przybysz - Miód
 

 

Czekasz na autobus, który ma przyjechać za 12 minut? Nie czekaj! Przejdź jeden przystanek. Włącz energiczny kawałek Plastic i żwawym krokiem przejdź na piechotę do pracy. Endorfiny uwolnione!

Plastic - Tak Cie Kocham
Wsiadasz do metra. Czego innego słuchać w metrze, jak nie Taco Hemingway'a?
Następna stacja - wciskamy play.

Taco Hemingway - Następna stacja

 Nowy utwór Dawida Podsiadło poprawia nam humor jak nic. Zawsze. Wchodząc do biura puść go w słuchawkach i pozarażaj uśmiechem innych. Zadziała!

Dawid Podsiadło - W dobrą stronę
 

 

Jeśli masz telefon w Play - ponad czterdzieści milionów piosenek w smartfonie jest na wyciągnięcie... kciuka. I to za darmo. Taka jest wspólna oferta serwisu streamingowego Tidal i operatora Play.

   

 

Słuchajmy więc do woli!

 

Najlepszego dnia!