Runmageddon, czyli ekstremalne biegi przeszkodowe, z każdą edycją przyciągają ogromne rzesze uczestników. W każdym wydarzeniu udział bierze kilka tysięcy osób – zarówno zapalonych sportowców, jak i tych stawiający na wysiłek fizyczny tylko okazjonalnie. Na trasach spotkać można kobiety i mężczyzn. Młodszych i starszych. Wszystkich przyciąga fantastyczna atmosfera, wzajemna współpraca między startującymi, możliwość przezwyciężenia swoich słabości i przeżycia wspaniałej przygody.

 

 

Trzy biegi, 12 km tras, 20 ton przeszkód, setki opon i niezliczone tony błota. Do tego nieskończona ilość pozytywnej energii  i miliony niezapomnianych momentów. To w dużym skrócie Runmageddon Woodstock, który czeka na uczestników tegorocznego Przystanku Woodstock w dniach 3-5 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Starty, które odbywać się będą spod Dużej Sceny, prowadzić będą na trasy usłane licznymi przeszkodami, takimi jak Zjeżdżalnia, Zasieki,  Mini Komandos, Porodówka, Pionowe Ściany, Trylinki, Małpi Gaj i wiele innych. 

„Runmageddon przyciąga już dziesiątki tysięcy Polaków. Tworzymy dla nich trasy z ekstremalnymi przeszkodami w różnych interesujących lokalizacjach – od bałtyckich plaż, przez mazurskie krajobrazy, po górskie tereny. Nasza najbliższa edycja na Przystanku Woodstock to kolejne niesamowicie nowatorskie przedsięwzięcie. To coś do tej pory niespotykanego – trasy będą przebiegać na terenie festiwalu, w otoczeniu setek tysięcy osób, start spod Dużej Sceny. Już dziś nie mogę się doczekać tego wydarzenia, bo Runmageddon Woodstock zagwarantuje niezapomniane  przeżycia dla wszystkich!” – mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

Dla wszystkich uczestników festiwalu, będzie przygotowana  również strefa Runmageddonu. Znajdą się w niej wybrane przeszkody, z którymi będą mogli zmierzyć się wszyscy Woodstokowicze.

Ci, którzy podołają zadaniu i zaliczą test Runmageddonu, mogą liczyć na specjalne odznaczenie. Krótko mówiąc – będzie się działo!   

„Przystanek Woodstock to gigantyczne przedsięwzięcie. Rokrocznie pojawia się na nim ponad 300 tysięcy osób biorących udział w koncertach i licznych aktywnościach dodatkowych. Włączenie Runmageddonu to kolejna świetna sprawa dla Woodstokowiczów, doskonale wpisująca się w otoczenie festiwalu. Bardzo mnie cieszy ogromne zainteresowanie ludzi tym wydarzeniem. A przecież do Przystanku Woodstock jeszcze dwa tygodnie!” – skomentował Jerzy Owsiak, szef Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

 

Przydatne informacje:

Zapisy internetowe (www.runmageddon.pl/zapisy) trwają do 1 sierpnia do godz. 16.00.

Zapisy w Biurze Zawodów, znajdującym się w strefie Runmageddonu na terenie Przystanku Woodstock, będą możliwe w środę (2 sierpnia) w godz. 10.00-17.00, czwartek-piątek (3-4 sierpnia ) w godz.  7.00-17.00 oraz sobotę (5 sierpnia) od godz. 7.00 do 10.30.  

Starty: 

Intro (3 km; 15+ przeszkód) w czwartek i piątek od 9.00 do 12.00 (serie co ok. 20 min.).

Rekrut (6 km; 30+ przeszkód) w sobotę w godz. 9.00 do 12.00 (serie co ok. 20 min.).

Więcej informacji: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-woodstock 

Szczegółowy opis przeszkód można znaleźć tutaj: https://www.runmageddon.pl/przeszkody 

Wszystkie informacje dostępne na:  www.runmageddon.pl