Londyn – UFC® ogłosiło dzisiaj dwie kolejne walki, które będą miały miejsce na gali UFC FIGHT NIGHT GDAŃSK, w sobotę 21 października w Ergo Arenie. Sprzedaż biletów na to wyczekiwane wydarzenie rozpocznie się w piątek 11 sierpnia o 10:00 CEST.

Polak, Jan Błachowicz (19-7; walczący z Warszawy, Polska), wejdzie do Oktagonu® po raz siódmy i zrobi wszystko co w jego mocy, aby powrócić do czołowej piętnastki kategorii półciężkiej. Na drodze stanie mu Devin Clark (8-1; walczący z Sioux Falls, Południowa Dakota, USA), z intencją sprawienia niemiłej niespodzianki miejscowym kibicom oraz zapewnienia sobie trzeciej wygranej z rzędu.

UFC potwierdziło również zakontraktowanie Oskara Piechoty (9-1; walczącego z  Gdańska, Polska), jednego z najlepszych w kategorii średniej w Polsce. Zanim odezwało się do niego UFC, Piechota znokautował swoich dwóch ostatnich rywali w 36 i 32 sekundy. Natomiast jego rywal, Jonathan Wilson (7-2; walczący z San Bernardino, Kalifornia, USA), w swoim debiucie w UFC znokautował Chrisa Dempsey w zaledwie 50 sekund. Fani mogą być pewni, że tej nocy nie zabraknie fajerwerków ze strony obu tych zawodników i zdecydowanie nie mogą tego przegapić.

Na gali UFC FIGHT NIGHT® GDAŃSK zawalczą również Trevor Smith z Ramazanem Emeevem w starciu kategorii średniej oraz Adam Wieczorek, który w swoim debiucie zmierzy się z Dmitriim Smoliakovem.

 

Sprzedaż biletów na galę UFC FIGHT NIGHT® GDAŃSK rozpocznie się w piątek 11 sierpnia o 10:00 CEST poprzez portal Eventim. Ceny biletów: 89PLN, 129PLN, 169PLN, 269PLN, 309PLN, 349PLN, 399PLN, 499PLN, 669PLN, 899PLN oraz 1199PLN.

 

Członkowie Fight Club będą mieli możliwość zakupu biletów wcześniej, w środę 9 sierpnia od 10:00 CEST, a subskrybujący newsletter UFC taką możliwość będą mieli w czwartek 10 sierpnia od 10:00 CEST. Bilety można kupować przez www.eventim.pl/ufc

 

UFC FIGHT NIGHT® GDAŃSK

Wszystkie zestawienia mogą ulec zmianie, a kolejność walk jest do potwierdzenia.

 

Walka w kategorii średniej 

Trevor Smith vs Ramazan Emeev

 

Walka w kategorii średniej

Jonathan Wilson vs Oskar Piechota

 

Walka w kategorii ciężkiej

Dmitrii Smoliakov vs Adam Wieczorek

 

Walka w kategorii półciężkiej

Jan Blachowicz vs Devin Clark

 

Any otrzymać więcej informacji, wejdź na UFC.com lub obserwuj profil  @UFCEurope na Twitterze.  

 

UFC Gdańsk

 

Informacje o UFC®

UFC® jest najlepszej jakości, globalną sportową marką oraz największym na świecie dostawcą wydarzeń w systemie pay-per-view. Przejęte w 2016 roku przez WME IMG, światowego lidera w branży sportu, rozrywki i mody, razem ze strategicznymi partnerami Silver Lake Partners oraz KKR ma siedzibę w Las Vegas, a także sieć pracowników na całym świecie. UFC produkuje ponad 40 eventów na żywo rocznie, systematycznie wyprzedając najbardziej prestiżowe areny na całym świecie. Ramówka UFC jest transmitowana w ponad 152 krajach i terytoriach do ponad 1,1 miliarda odbiorników telewizyjnych na całym świecie w 35 różnych językach. UFC FIGHT PASS®, cyfrowy serwis subskrypcyjny, zapewnia dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo, tysięcy nagrań walk na żądanie oraz oryginalnych materiałów dla fanów na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź UFC.com oraz obserwuj UFC na Facebook.com/UFC, Twitter, Snapchat oraz Instagram: @UFC