Bryce ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu.

 

 

Gdy bohaterowie „Bodyguarda Zawodowca” wyruszają w drogę, wszyscy miłośnicy pięknych, szybkich i efektownych samochodów znajdą się siódmym niebie. „Mamy w filmie takie fantastyczne pościgi samochodowe, że aż trudno opisać je słowami”, zachwala ten aspekt filmu producent Les Weldon. „Dodam tylko, że nie korzystaliśmy z pomocy efektów komputerowych, wszystko zostało wykonane przez kaskaderów przed kamerą, bowiem Patrick nie lubi kręcić na green screenie, woli umieszczać widzów w samym środku akcji. Między innymi również za to pokochałem go jako reżysera”, mówi z uśmiechem Weldon.

 

 

Z okazji premiery filmu mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są 3 vouchery na weekend z wybranym przez was modelem BMW. Sponsorem nagrody jest AUTO FUS - firma z wieloletnimi tradycjami i obecnie jeden z największych Dealerów marki BMW w Polsce.

Dodatkowo Monolith Films dokłada do każdego vouchera 4 bilety do kina na ten premierowy film. Na dowolny seans w kinie ATLANTIC w dniach 21-24.08 i 28-31.08.2017.

Chcesz poczuć się jak Reynoldsa i Jacksona? Napisz do nas mail z tematem: Bodyguard Zawodowiec na adres redakcja@mowianamiescie.pl i odpowiedź na pytanie dlaczego to właśnie Ty masz zgarną voucher wraz z biletami. 

Na odpowiedzi czekamy do końca weekendu a zwycięzców poinformujemy mailowo.

Powodzenia!