W ostatnią wakacyjną niedzielę na Cyplu Warty - przy Przystani miejskiej (most B. Chrobrego, ul. Estkowskiego) CoOperate Orchestra w 40-osobowym składzie pod batutą Adama Domurata wraz z solistką, Sylwią Przetak wykona kilkanaście znanych hitów muzycznych z filmów między innymi takich jak Star Wars, Piraci z Karaibów, James Bond, Kapitan Ameryka, Władca Pierścieni, Pocahontas, Kraina Lodu, Harry Potter.

Koncert jest bezpłatny. Organizatorzy przygotowali łącznie 250 miejsc siedzących. Wejściówki dla seniorów będą do odbioru w Centrum Informacji Miejskiej (ul. Ratajczaka 44) już od 25.08 (piątek), a dla reszty poznaniaków od 28.08 (poniedziałek) - do wyczerpania ilości wejściówek. Pozostałych uczestników zachęcamy do zabrania ze sobą kocy / karimat.  

CoOperate Orchestra w ciągu wielu lat swojej działalności gościła na licznych międzynarodowych festiwalach w Polsce i za granicą, koncertując z wieloma wybitnymi artystami i prezentowała swój dorobek muzyki filmowej na wielu niezwykłych wydarzeniach (m.in. Koncert z udziałem Disneya w 2016 r.)

Sylwia Przetak jest solistką orkiestry Kukla Band oraz znanego warszawskiego Studia Accantus, chórzystką ”Idol” czy “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Współpracuje również z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej przy wielu projektach muzycznych.

Odprężmy się przed szkołą, pożegnajmy ostatni wakacyjny dzień na filmowo. Niech (filmowa) moc będzie z Wami!

Organizatorem koncertu jest Miasto Poznań.

Koncert jest współfinansowany ze środków Święty Wojciech Dom Medialny Sp. Z O.O.

Partnerem koncertu jest Estrada Poznańska, patronaty medialne objęli: WTK oraz epoznan.pl, Radio Poznań , Radio Afera, Radio Eska Poznań oraz Multikino.

 

 

Więcej informacji na temat koncertu: tutaj