Talaria Resort & SPA to 34 komfortowe pokoje w Pałacu i Pawilonie Parkowym o niepowtarzalnym wystroju, dwie restauracje, wyjątkowa strefa wellness & strefa SPA, fitness, herbaciarnia, oranżeria, lobby &cocktail bar, biblioteka oraz rozległy teren zieleni parkowej ze stawami. Latem słychać tutaj szum traw, szelest liści, śpiew ptaków, rozmowy świerszcza ze szczupakiem a przy dobrej pogodzie nawet własne marzenia. „TALARIA” nawiązuje do starogreckigo określenia „skrzydlatych sandałów” – symbolu boga – posłańca – Hermesa. „TALARIAE” były synonimem komfortu i wygody oraz lekkości w chodzeniu po pełnych „wybojów” drogach i ścieżkach życia.

 

 

Ziołowy domek, aromatyczna strefa wypoczynku pierwsza lub ostatnia po saunach, wspaniała inhalacja a także relaks dla kręgosłupa i zdrowia z sienną parówką.

 

 

W okolicy Trojanów są 3 stawy, gdzie można spokojnie pomyśleć, poleżakować, popływać łódką lub rowerem wodnym połowić ryby i odkryć, że to z pozoru nudne zajęcie może być ciekawą odskocznią od stresu codzienności. 

 

 

Świat pokoi i apartamentów to świat przyjemności i relaksu, pozostawi niezapomniane wrażenie dzięki olśniewającym widokom i tematycznym, niepowtarzalnym wnętrzom, dla wystroju których inspiracją stały się zainteresowania, osiągnięcia i sylwetki znanych kobiet. Nie zapomnieli także o kobiecych potrzebach planując duże lustra czy też dobierając wysokiej jakości kosmetyki do pokoi.

 

 

Basen z przeciwprądem i podwodną muzyką (temp. 30 stopni), jacuzzi (36 stopni), strefa relaksu z widokiem na ogród i fontannę.

 

 

Rybaczówka to miejsce biesiadne z piecem chlebowym idealne na letni lunch grillowy lub wieczór przy ognisku. Letnia altana nad stawem to idealne miejsce na kameralny koncert, poranny fitness czy też elegancki gabinet masażu na świeżym powietrzu. Bania to zewnętrzna słowiańska sauna z sensami dla hartu ducha i ciała, z dróżką refleksoterapii oraz 4 km dróżek do biegania i nordic walking.

Dodatkowo w ofercie hotelu znajdziecie szereg rozmaitych, cyklicznych wydarzeń, w tym: warsztaty rozwojowe i artystyczne oraz liczne atrakcje, które pozwolą każdej z Pań odkryć siebie na nowo.

Zapraszamy do Talaria Resort & SPA, wyjątkowego miejsca dla kobiet.
Wyjątkowego, bo kobiety są wyjątkowe, ze swoimi potrzebami zależnymi od czasu... i miejsca, w którym się znajdują oraz ludzi i emocji, które je otaczają.

Zobacz więcej TUTAJ