Pierwsza z cyklu imprez odbędzie się już w najbliższą sobotę – 26 sierpnia. Kolejne są zaplanowane na 9, 16 i 23 września. W trakcie każdej z tych edycji konkursowe jury wyłoni i nagrodzi trzy zwycięskie projekty. Możliwość wzięcia udziału w konkursach będą mieli wszyscy odwiedzający żoliborski Targ. 

Podczas każdej z czterech edycji odbędzie się warsztat i prelekcja, w trakcie której uczestnicy dowiedzą się, czym powinien się charakteryzować dobry projekt. W arkana nowoczesnego designu chętnych wprowadzi projektant Andrzej Budek ze studia KOTBURY, autor m. in. logo TVP1 oraz słynnego plakatu wyborczego „1989”. Po prelekcji każda dorosła osoba chcąca wziąć udział w konkursie otrzyma materiały papiernicze i przybory do rysowania, by w czasie 30 minut stworzyć z 18 kresek projekt dowolnego mebla. 

Jury konkursu, składające się z przedstawicieli: Targu Śniadaniowego oraz projektanta Andrzeja Budka każdorazowo wybierze 3 najlepsze projekty. Dla ich autorów przewidziano atrakcyjne nagrody: designerskie krzesła oraz kosze piknikowe z flagowymi i wyselekcjonowanymi produktami z Targu Śniadaniowego. Dodatkowo, podczas czwartej edycji konkursu, jeden z nagrodzonych projektów zostanie wyłoniony także dzięki głosom internautów – użytkownicy Facebooka wybiorą najlepszą ze zgłoszonych prac konkursowych. 

Program i regulamin konkursu znajduje się na stronie www.targsniadaniowy.pl oraz na fanpage’u Targu Śniadaniowego na Facebooku.

 

targ śniadaniowy