Po pierwsze, zadbaj o odpowiednią atmosferę. Delikatne światło w łazience, świeczki przy wannie, może kieliszek białego wina i Twoje ulubione, przytulne ręczniki ułożone obok? Postaraj się, by wystrój pomieszczenia wprawił Cię w jak najlepszy nastrój.

 Przy doborze kosmetyków pamiętaj o tym, by były one odpowiednie dla Twojej cery i wieku. Kosmetyki KLAPP wychodzą naprzeciw  indywidualnym potrzebom skóry, dbając o jej nawilżenie i  rewitalizację. Ten czas jest dla Ciebie!


 
Na zdjęciu: dwufazowe ampułki POWER EFFECT BI-PHASE SERUM do skóry odwodnionej (HYALURON) , zmęczonej (VITAMIN C), dojrzałej (RETINOL), skłonnej do zmarszczek (REGESTRIL).

DOMOWE SPA - CZAS START!

Mając w ręku kosmetyk najczęściej zadajemy sobie pytanie: „Czy jest odpowiedni dla naszej cery?” i „Jak działa?”, rzadziej nad tym „Dlaczego?”. A przecież powinno to być zasadnicze pytanie! Stosowane przez nas kosmetyki przyjmują różne formy: kremu, maski czy serum. Które są lepsze? Nie ma lepszych i gorszych form kosmetyków. Odróżnia je koncentracja składników biologicznie czynnych. Ten fakt, obok zakresu działania, jest niezwykle istotny w pielęgnacji skóry. 

MAŁA AMPUŁKA – WIELKI EFEKT

Najaktywniejsze a zarazem najsilniejsze są preparaty znane jako „serum” lub „koncentrat” zamknięte są najczęściej w szklanych ampułkach. Niewielka dawka silnego koktajlu zawierającego wyselekcjonowane składniki aktywne sprawdza się doskonale w intensywnej pielęgnacji lub doraźnej kuracji skóry o określonych potrzebach. Dobór zawartości serum może być różnoraki i zawierać składniki rozpuszczalne w wodzie lub w olejach: witaminy, ekstrakty ziół, z alg itp. 

 

KLAPP Cosmetics proponuje cztery rodzaje ampułek POWER EFFECT Bi-Phase Serum o wyraźnej dwufazowej strukturze: tłuszczowej oraz wodnej, które uwalniają swoją aktywność bezpośrednio po aplikacji na skórę. W ten sposób wyselekcjonowane składniki aktywne penetrują skórę, realizując swoją aktywność dokładnie tam, gdzie jest to wymagane. Energiczne wstrząśnięcie ampułką pozwala na rozproszenie się cząsteczek lipidów w fazie wodnej, tworząc w ten sposób jednorodną emulsję. Aksamitnie delikatna konsystencja produktu jest doskonale tolerowana przez skórę, łatwo się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu i błyskawicznie przynosi poprawę jej wyglądu. Co ważne – ampułki nie zawierają parabenów, PEG, olejów mineralnych i posiadają niesamowity, ekskluzywny zapach!

CZTERY AMPUŁKI – KTÓRĄ WYBRAĆ?

Jeśli zmagasz się ze skórą odwodnioną i przesuszoną (na przykład na skutek klimatyzacji)  sięgnij po BI-PHASE SERUM + HYALURON. Jest bogata w olej migdałowy, olej jojoba, kwas hialuronowy, oligosacharydy, kwas glukuronowy i Revidrat™, dlatego sprawdza się w ochronie naskórka przed wysuszeniem. To idealna suplementacja skóry, uzupełniająca niedobory wilgoci oraz redukująca zmarszczki i bruzdy. 

Skóra zmęczona, pozbawiona blasku? Z ampułką BI-PHASE SERUM + VITAMIN C szybko przywrócisz jej witalność i zdrowy, naturalny koloryt! Jej ekspresowe działanie wynika z dużej zawartości witaminy C, ekstraktu komórek macierzystych z owoców cytrusowych, różowego grejpfruta oraz olejów migdałowego i jojoba.

Z ampułką BI-PHASE SERUM + REGESTRIL™ zapomnisz o zmarszczkach! Intensywnie napina i wzmacnia naskórek, wspiera regenerację komórek, a przede wszystkim - powstrzymuje powstawanie zmarszczek i bruzd. Swoje działanie zawdzięcza niezwykłym substancjom aktywnym: Matrixyl synthe 6, glaucynie, Ovaliss, lipopeptydom, olejom: migdałowym i  jojoba. Doskonale sprawdza się przed wielkim wyjściem, zapewniając efekty gładkiej i napiętej cery! 

POWER EFFECT BI - PHASE SERUM + RETINOL spełnia rolę idealnego “wzmacniacza” do pielęgnacji skóry dojrzałej, skłonnej do odwodnienia. Stanowi doskonale dobrane połączenie witaminy A, ekstraktu z Kombuchka bogatego w witaminy z grupy B i witaminę C oraz wysokiej jakości olejów roślinnych. Koncentrat pobudza syntezę kolagenu, dzięki czemu skóra odzyskuje swoje naturalne napięcie i elastyczność, a zmarszczki i linie są zredukowane.

 

Wiecej na: http://www.klapp-cosmetics.pl oraz https://www.facebook.com/KLAPPCosmeticsPolska/