Na bogato, na tłusto, na najwyższej jakości składnikach. Jeśli szukacie kolejnego miejsca, które orbituje wokół diet i produktów o obniżonej zawarto...bla bla bla. To nie tu. W Tłustym jest, jak sama nazwa wskazuje, a to za sprawą najprawdziwszej tłuściutkiej śmietanki od szczęśliwej i tłustej krówki - wiadomo kto z kim przystaje... Tłusty Kotek, jak to kot, wybredny i oryginalny - dla takich właśnie lodożerców jest skierowana oferta najlepszej kawiarni w lodziarni w mieście. 

Autorska receptura i setki godzin prób właśnie po to, aby każdy amator słodkości mógł zostać zaspokojony. Kot pracuje na naturalnych produktach,bazując, jak za starych dobrych czasów, na podstawowych, naturalnych składnikach - śmietanki, mleka, żółtka i cukru. W połączeniu z ręcznie selekcjonowanymi dodatkami otrzymujemy nieporównywalne w smaku i konsystencji lody, które nie mają nic wspólnego ze sztucznymi pastmi smakowymi.

 

 

Jak już rozleniwicie się niczym kot na słońcu, po dawce pyszności w postaci lodowych pyszności, możecie orzeźwić się najprawdziwszą przelewową kawą. Totalnym sztosem, który postawi na nogi najbardziej wymagających jest nitro kawa. Szeroka oferta klasyki baristyki oraz otwarte, kreatywne głowy za ladą z pewnością sprawią, że potrzeby wybrednych kotów zostaną zaspokojone. 

Kocisko lubi chadzać własnymi ścieżkami, dlatego z warszawskiego centrum przy ul. Hożej 51, gdzie w otoczeniu przedwojennej fabryki zadomowił się na stałe, postanowił skoczyć na południe Warszawy. To już druga miejscówka, gdzie będziecie mogli skosztować prawdziwych lodów na śmietanie oraz sorbetów bez dodatków niepotrzebnej chemii, którą dobre koty zwyczajnie gardzą. 

Już w najbliższą sobotę, 9 września, druga miejscówka otwiera swoje lodowe wrota na Ursynowie ul. ZWM 9 (od strony szkoły).

A już niedługo zimowe tłuściutkie nowinki w kotkowej karcie, sprawdzajcje na FB: tutaj.

Godziny otwarcia Tłustego Kotka

pon-pt 10:00-20:00 

sob/nd 11:00-21:00