Gdzie: Poznańska 12/129
Cena: w tygodniu to 120zł, w weekend 150zł

Od pewnego czasu pokoje zagadek cieszą się w Polsce sporym powodzeniem. Zagadki, znajdowanie kolejnych wskazówek, by móc wydostać się z pokoju integrują, uczą kreatywnego, nieszablonowego myślenia i są świetną zabawą!

Escape Room, Warszawa, MNM, Hard Lock

Właściciel Hard Lock Escape Room przyznaje, że stworzenie idealnego pokoju zagadek jest pracochłonne, zwłaszcza, jeśli chce się je perfekcyjnie dopracować. 

W pierwszej kolejności zorganizowaliśmy pokój "Czarnobyl". Wszystkie przedmioty są w klimacie byłego ZSRR, niektóre rzeczy ściągaliśmy nawet bezpośrednio z Ukrainy! Ponadto gadżety do wystroju zdobywaliśmy w rożny sposób, czy to jeżdżąc na Warszawskie targi typu "koło" , czy objeżdżając stare hotele robotnicze z epoki PRL. Coś co czasem w mieszkaniach Babć było "starym rupieciem" okazywało się dla nas bardzo przydatne i dawaliśmy temu drugie życie. Wszystko po to aby uczestnicy gry mogli chociaż "witrualnie" przenieść się do pokoju stacjonujących kiedyś w Czarnobylu radzieckich naukowców.- mówi właściciel.

 Kolejny pokój "Kret w mafii" polega na wydostaniu się z pokoju owianego pewną tajemnicą... 
Do struktur mafijnych przedostał się policyjny kret. Dał cynk o planowanej egzekucji jednego z wysokich rangą polityków. W dziupli gdzie mafia przetrzymuje i torturuje porwanych dla okupu zakładników, ukrył informację dotyczącą planowanej egzekucji. Macie 60 minut, aby zapobiec wykonaniu wyroku.

Już pod koniec lutego zostanie otwarty kolejny pokój - "Zamachowiec", którego zapowiedź brzmi następująco:
Do internetu przedostał się film z groźbą serii zamachów terrorystycznych. Interpol wpadł na ślad zamachowca, który aby zgubić trop podróżuje po całym świecie. Został zatrzymany przypadkiem na lotnisku podczas osobistej kontroli. Nie działa sam. Jako jednostka specjalna, musicie na podstawie szczątkowych informacji rozszyfrować plan ataków i rozbroić bombę, która wybuchnie dokładnie za 60 minut.Oprócz pokojów w Hard Lock znajduje się także sala konferencyjna. Niestandardowe spotkanie firmowe? Czemu nie! Namówcie Waszych szefów i pędźcie się integrować ;)

Wejdź i dowiedź się więcej: http://hard-lock.pl/