W poniedziałek 9 października o godzinie 18:00 odbędzie się pierwszy mecz siatkarskiej PlusLigi w Warszawie. Po dwóch stronach siatki zmierzą się podopieczni Piotra Gruszki, GKS Katowice, oraz gospodarze spotkania — ONICO Warszawa.

W nadchodzącym sezonie siatkarskiej ekstraklasy warszawscy kibice siatkówki nie powinni narzekać na nudę. Drużyna ONICO Warszawa przeszła w ostatnich miesiącach wiele zmian. Nowa nazwa, nowego logo, a przede wszystkim nowi zawodnicy i sztab. Do stołecznej ekipy dołączyły gwiazdy światowego formatu, m.in. Macedończyk Nikola Gjorgiew, MVP ubiegłorocznej ligi japońskiej, czy Francuz Antoine Brizard, rozgrywający reprezentacji trójkolorowych. Warszawianie zyskali również nowego trenera — uwielbianego przez Polaków Stéphane’a Antigę, który w 2014 roku poprowadził biało-czerwonych po złoto mistrzostw globu. W najbliższym sezonie w drużynie ONICO Warszawa zobaczymy także mistrza świata Andrzeja Wronę, wieloletniego reprezentanta Francji Guillaume’a Samikę czy mistrza świata U21 Bartosza Kwolka.

Odmieniona ekipa z Warszawy zapowiada walkę o najwyższe cele. — Moim marzeniem jest złoto PlusLigi. Szczerze wierzę w to, że stać nas na jego zdobycie — powiedział Nikola Gjorgiew.

Wszystkie domowe spotkania ekipa ONICO Warszawa będzie rozgrywać w stołecznej hali Torwar. Pierwsza okazja do spotkania siatkarzy już 9 października — warszawianie podejmą wtedy podopiecznych Piotra Gruszki, GKS Katowice. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Bilety na najbliższe spotkanie dostępne są tutaj.

 

UWAGA KONKURS!

Mamy dla Was 2x2 biletów na poniedziałkowy mecz ONICO Warszawa - GKS Katowice. Co trzeba zrobić, aby je wygrać?

Napiszcie nam dlaczego lubicie sport. 2 najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi biletami. Macie czas do 7.10 do godziny 10:00.

Powodzenia!