Autorka takich przebojów jak Podpalimy Świat, Piątek i Zagadka, które szturmem zdobywają pierwsze miejsca radiowych list przebojów.

Lanberry – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Zjawiskowa, utalentowana i zdeterminowana – tak najkrócej można opisać Małgorzatę Uściłowską, znaną pod pseudonimem Lanberry. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, właścicielka niebanalnego głosu, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. Profesjonalną karierę muzyczną buduje od 2010 roku. Na swoim koncie ma m.in. udział w płycie Warsoul Experience z projektem NOD, na której oprócz niej można było usłyszeć także: Wojciecha Waglewskiego, Marikę oraz rapera VNM-a. Lanberry swoich sił próbowała także w programach typu talent show – występowała zarówno w The Voice of Poland, jaki i w X Factor.
 


Data: 14 października 2017 r.
Miejsce: Hulakula (ul. Jagiellońska 82B)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 20zł

Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na imprezę razem z niespodzianką od HULAKULA w postaci welcome drinka. Napiszcie nam jaki kawałek Lanberry lubicie najbardziej i z kim chcecie przyjść na imprezę. Mail o treści LANBERRY ślijcie na adres redakcja@mowianamiescie.pl, konkurs potrwa do jutra do godziny 23.59 a zwycięzcy otrzymają maila z informacją przy śniadaniu w piątek do godziny 9.00.

Powodzenia :)