Warszawscy siatkarze zaliczyli udany początek sezonu ― po trzech kolejkach uzbierali siedem punktów, co daje im trzecią pozycję w rankingu PlusLigi. Drużyna trenera Antigi pokonała Łuczniczkę Bydgoszcz, a w Gdańsku, po pięciosetowej walce z ekipą Andrei Anastasiego, zdobyła cenny jeden punkt zdobyty. 9 października odbyła się warszawska inauguracja nowego sezonu PlusLigi, w której siatkarze ONICO Warszawa pokonali GKS Katowice 3:1. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został przyjmujący gospodarzy, Bartosz Kwolek. W czwartek 12 października warszawianie zmierzą się na wyjeździe z MKS-em Będzin.

W drugim spotkaniu przed własną publicznością ONICO Warszawa zmierzy się z Espadonem Szczecin. Mecz z podopiecznymi Michała Gogola odbędzie się we wtorek 17 października o godzinie 19:00. Bilety na mecz dostępne są pod adresem: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/822

Fot. Jacek Prondzynski

 

Mamy dla Was konkurs!

Z okazji kolejnego, siatkarskiego meczu na Torwarze mamy do rozdania 2 podwójne bilety na mecz warszawskiej drużyny. Wystarczy, że napiszecie nam o swoim ulubionym wydarzeniu sportowym, który mieliście okazję oglądać lub uczestniczyć. Spośród odpowiedzi wybierzemy 2 najciekawsze i nagrodzimy biletami.

Macie czas do 16.10 do godz 20:00. Powodzenia!
Odpowiedzi wysyłajcie na: redakcja@mowianamiescie.pl