Czas słodkiego lenistwa może być całkiem miły. Musisz spełnić tylko jeden warunek. Nie możesz skakać po kanałach bez żadnego planu. Dlaczego? Ponieważ jeśli tak zrobisz spełni się jeden z tych scenariuszy:

  1. Trafisz na bardzo ciekawy film. Dokładnie na jego ostatnie 2 minuty

  2. Obejrzysz maraton reklam

  3. Włączysz łzawy tasiemiec o romansie córki stryja zięcia siostry
     

Żaden z tych punktów nie jest optymistyczny i żaden nie poprawi Ci nastroju. Filmu, dajcie nam filmu! Pamiętasz czasy, gdy po największe filmowe hity trzeba było chodzić do wypożyczalni? To dopiero było wydarzenie!

Mimo, iż na to wspomnienie łezka kręci się w oku, doceniamy udogodnienie XXI wieku, jakim jest telewizja kablowa czy Netflix. Film bez wychodzenia z domu, telewizja na życzenie... Cóż, gdyby w pakiecie dodawany był również maślany popcorn z dowozem do domu (a raczej na kanapę) dzień lenia świętowalibyśmy co tydzień!

Póki co, przedstawiamy Wam kilka produkcji, które pozwoliły nam na spędzenie dnia z kanapą, pilotem, kocem i kablówką w bardzo miły sposób. Bez reklam. Bez romansów sióstr stryja księdza. Bez ogłoszeń, że ktoś właśnie wygrał milion, a my mamy na koncie złoty dwadzieścia.

 

Telewizor kruger matz

 

Jeśli chcecie stworzyć swoje własne kino domowe warto zadbać o odpowiedni sprzęt. 

Wybierając telewizor, kluczową sprawą będzie rozdzielczość i rozmiar. W Kruger&Matz można znaleźć duże telewizory 50-55 cali ultra HD w cenie do 1600 zł! To nie koniec, telewizory zostały wyposażone w 10-bitowy panel, który zapewnia szerszy zakres kolorów - to aż miliard kolorów w porównaniu do 17 milionów w standardowym telewizorze. A najlepsze jest to, że posiadają moduł Wi-Fi i port RJ 45, dzięki czemu bez problemu podłączysz je do sieci, a więc przeglądarki internetowej, YouTube'a czy Netflixa. Obraz i łączność z Internetem to jedno, nie zapomnijcie o doznaniach dźwiękowych i rozważcie wyposażenie się w dobre kolumny do telewizora. Jeśli macie wątpliwość jakie kolumny wybrać, przeczytajcie poradnik: Kolumny aktywne czy kolumny pasywne? Sprawdźcie wady i zalety obydwu rozwiązań!

 

My jestemy wniebowzięci !

 

 


Dzikie historieDzikie historie, UPC, filmy, dzień lenia
 

Jeden film, kilka historii. Niedocenianemu muzykowi, biznesmenowi, pannie młodej, znanemu milionerowi, kelnerce oraz specjaliście od materiałów wybuchowych puszczają nerwy. Cóż, w każdym z nas tkwi niebezpieczna bestia, która raz wypuszczona na wolność staje się żywiołem nie do okiełznania, brzmi czysto i głośno. Nasz numer jeden!

 


 MarsjaninMarsjanin, Matt Damon, UPC
 

Po nieudanej ekspedycji Mark zostaje sam na Marsie. Mimo znikomych zapasów oraz zerwanej łączności z dowództwem mężczyzna stara się przetrwać w trudnych warunkach. Film wzrusza, bawi i - mimo że akcja dzieje się praktycznie cały czas na bezludnej planecie - jest pełen wrażeń i ani na chwilę nie nuży!

 


 Minionkiminionki, UPC, film

Minionki opanowały Księżyc i nasze serca. Musicie przyznać, że na podszyty smutkiem dzień, nie ma nic bardziej rozwesalającego niż oglądanie przygód żółtych, słodkich stworków.  Una otre Minione? Come!

 


Powrót do przyszłościPowrót do przeszłości, film ,UPC


Klasyk, nieśmiertelny klasyk na dzień leniucha, to również wspaniały pomysł. Seria "Powrotów do przyszłości" to z jednej strony hołd dla starego dobrego kina gatunków, z drugiej - jego odświeżenie i twórcza zabawa konwencjami.

Wciąga i uzależnia na wiele godzin! 


Ant-ManAnt Man, film, kino, UPC


Zawodowy oszust Scott Lang (Paul Rudd) aka Ant-Man, za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszać się do rozmiarów mrówki, zyskując jednocześnie nadludzką siłę. Film Marvela, jak zwykle, pełen zwrotów w akcji, sprawia, że jeszcze lepiej leży nam się pod ciepłym kocykiem. Oglądanie filmu akcji podczas leniuchowania - polecamy!

 

To kiedy robicie Dzień Lenia? Chętnie się dołączymy. Możemy nawet przynieść popcorn. Ten z masełkiem.