Locked Room

Szukasz nowych wrażeń? Chcesz oderwać się od codzienności? Chcesz się schować, gdzie nikt Cię znajdzie? Przynajmniej przez 45 minut. Zagraj w grę w Loocked Room, razem ze znajomymi. Wyjątkowa gra, w której w ciągu 45 minut musisz wydostać się z pomieszczenia naszpikowanego zagadkami. Poczuj burzę pozytywnych emocji i przeżyj przygodę!

http://www.lockedroom.pl

Gdzie: ul. Chmielna 5/11

Czynne: pn pt: 12.00 – 21.00 sob nd: 10.00 – 20.00

 


Warszawa Wschodnia
 

Od zawsze wiadomo, że najlepszą kryjówką, w której możesz spędzić nawet całą noc jest... dworzec! Zapraszamy więc do Warszawy Wschodniej, tym razem by Mateusz Gessler. To knajpa w samym sercu Soho factory otwarta 24h na dobę 7 dni w tygodniu.
Kolacja, kieliszek dobrego wina lub zmrożonej wódki? A może wspólne gotowanie z przyjaciółmi? Mateusz Gessler zaprasza.

http://gessler.sohofactory.pl

Gdzie: ul. Mińska 25

Czynne: 24h 7 dni w tygodniu

 


Level up
 

Znudziły Ci się typowe wyjścia na piwo? Tu na pewno nie będziesz się nudzić! Mnóstwo gier i konsol na pewno urozmaici Twój wieczór! Możesz się tutaj schować pomiędzy padami, konsolami xbox, grając w stare gry za któymi tęsknisz, myśląc o dzieciństwie jak i w najnowszą fifę. A może weźmiesz udział w turnieju Tekena?

http://levelup-bar.pl

Gdzie: ul. Moliera 4/6

Czynne: pn czw: 12.00 – 1.00 pt sob: 12.00 – 3.00 nd: 12.00 – 1.00

 


Klub Łaźnia
 

Wyjatkowe miejsce Klub Łaźnia spa&wellness, w których mozna się schować na wiele godzin i odpocząć. Skorzystaj z promocji i w każdy poniedziałek za jedyne 35 złotych wygrzewaj się w saunie do woli! Bez limitu czasu!

https://www.klublaznia.pl

Gdzie: ul. Puławska 119

Czynne: pn nd: 10:00 – 22:00

 


Klinika Witaminowa

To propozycja dla tych, którzy lubią być podłączeni do kroplówki. Zapłacisz parę złotych, a wykwalifikowani pracownicy Kliniki przygotują dla Ciebie witaminowy koktajl, który podadzą Ci dożylnie. W ofercie terapia witaminą C, witaminą D, ozonoterapia, chelatacja, oczyszczanie, odmładzanie, odchudzanie, zastrzyk energii, regeneracja a także wzmacniający odporność koktajl zimowy.

http://klinikawitaminowa.pl

Gdzie: ul. Stawki 4B

Czynne: pn pt: 7.00 – 19.00 sob: 8.00 – 18.00