Poczuj amerykański klimat w JEFF'S

Dwie warszawskie lokalizacje, Jeff's przy Polu Mokotowskim i w Galerii Mokotów, przeistoczyły się w upiorne wcielenie już w połowie października. Wzorem USA świętowanie
Halloween nie skupia się tylko na wigilii Wszystkich Świętych. W piątek 27.10 i sobotę 28.10 w obu miejscach będzie amerykańska muzyka na żywo, a dekoracje i fantastyczna atmosfera wprawią Gości w przerażająco dobry nastrój. We wtorek 31.10 oba lokale zapraszają na Happy Hour w godzinach 13-18. W tym czasie wszystkie napoje 2 w cenie 1. Wstęp wolny, wcześniejsza rezerwacja mile widziana.

Więcej informacji na: jeffs.pl

 

Koktajlowe Halloween w Panorama Sky Bar

Już od soboty 28 października od godz. 18:00 Panorama Sky Bar, zaprasza na obchody mrocznej Wigilii Wszystkich Świętych. Tego dnia będzie strasznie, elegancko i
 wyjątkowo wybornie. Najwyżej położony cocktail bar w Polsce, serwuje tematyczne koktajle: gorzkie, kwaśne, słodkie i słone. Klimatu doda muzyka z winyli: deep (Detroit, Chicago), disco, nu disco, cosmic, indie dance, funk. Zobacz koniecznie przerażająco elegancki klimat z widokiem z 40 piętra na upiorną Warszawę. Wstęp free.
Więcej info na Facebooku: https://www.facebook.com/PanoramaBarLounge/

 

Hallowenowa zadyma w ORZO

W ostatnie dni października nie przegap Halloweenowej Zadymy w ORZO! Będzie naturalnie strasznie! Będzie dym! Utalentowani barmani i kucharze przygotowali koktajle i dania, które przez swoje smaki i zapachy zabiorą Was na wycieczkę do tajemniczego lasu, w którym cały czas unosi się baśniowa mgła. Dodatkowo będą straszne prezenty w postaci Muchołówek. Są to rośliny owadożerne, których liście przekształcone są w pułapki, wabiące ofiary słodkim nektarem i czerwonym ubarwieniem. Na fanów upiornej zabawy czekają tematycznie upiorne drinki i strasznie smaczne menu.

Więcej informacji na FB: https://web.facebook.com/orzopeoplemusicnature/

 

Straszna dziara w DIRTY LUST STUDIO

Już 31 października możesz skorzystać z hallowennowej promocji w Studio Tatuażu Dirty Lust. Strasznie dobre tatuaże, nie tylko w upiornej atmosferze wykonają najlepsi artyści w Warszawie. Przełam strach i ciesz się nowym tatuażem.

Więcej info na Facebooku: https://web.facebook.com/DirtyLustStudio/

 

"Día de Muertos" Dzień Zmarłych w Restauracji Frida

W Meksyku Dzień Zmarłych zajmuje szczególnie ważne miejsce w kulturze i kalendarzu świąt publicznych. W odróżnieniu od Europy, Meksykanie obchodzą je w nastroju wesołości, niż powagi i żałoby. Dlatego Frida obchodzi je wyjątkowo. Jeśli kochasz klimat z obrazów Fridy Kahlo przenieś się w meksykańską podróż pełną inspiracji. Smaczne jedzenie, wyjątkowa muzyka oraz niepowtarzalny klimat czeka na ciebie w Restauracji Frida na Nowym Mieście, w samym sercu Warszawy.

Info znajdziesz na Facebooku:

https://www.facebook.com/restauracjafrida/photos/a.622026887838572.1073741827.183100031731262/1686173638090553/?type=3&theater