Już wiemy do czego są zdolne złe mamuśki w dzień powszedni. Aż strach pomyśleć jak w ich wydaniu mogą wyglądać święta. Jedno jest pewne – będzie się z czego spowiadać.

Idą Święta, a to w życiu każdej pani domu jak wiadomo szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny.

Po prostu pełnia szczęścia. Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy czyli ich szacowne mamusie: strażniczki rodzinnych tradycji, konserwatywne jak dąb Bartek i surowe jak treser dzikich zwierząt.

Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy?

Święta to czas cudów!

 

 

Biegniemy do kin, tego filmu nie można przeoczyć a tymczasem Monolith Films i VENEZIA zadba o wasze kosmetyki. Do wygrania 3 przepiękne kosmetyczki w zestawie z dvd z poprzednią częścią filmu.

 

 

Wystarczy, że weźmiecie udział w konkursie i na adres redakcja@mowianamiescie.pl wyślecie odpowiedź: za co kochacie ten film? :D 

Konkurs potrwa do północy 7 listopada a zwycięzców poinformujemy mailowo.