Przegryź
 

Przegryź to przytulna knajpka Piotra Najsztuba w centrum miasta. Tutaj kudłaci goście są zawsze witani uśmiechem, a pies leżący przy stoliku właścicieli jest tu codziennym widokiem. W karcie można znaleźć specjalne "Menu dla psów i suk", oferujace dania przygotowane specjalnie z myślą o psiakach.

Gdzie: ul. Mokotowska 52

 


Czyli Chilli
 

Każdy pies spotka się tutaj z ciepłym przyjęciem. W menu dla psów znalazły się dania z warzywami i gotowanym mięsem. Oprócz tego Czyli Chilli oferuje miskę wody i kocyk. W lokalu można także zamówić psie ciastka z Psiastkarni - ekologiczne ciastka z mąki orkiszowej z różnymi dodatkami (np. warzywa, banany, bekon).

Gdzie: ul. Oboźna 9

 


Krowarzywa
 

Krowarzywa to wegańskie burgery po brzegi wypchane świeżymi, zdrowymi, roślinnymi składnikami. Przygotowują je z pasją i na wypasie. To smak, jakiego nie zapomnisz. W menu znajdzisz zdrowie oraz miłość do zwierząt i przyrody. Psiaki są tu także mile widziane. W środku kudłaci klienci zawsze mogą liczyć na miskę wody i mały smakołyk.

Gdzie: ul. Hoża 29/31, ul. Marszałkowska 27/35

 


Pub Lolek
 

Pole Mokotowskie to miejsce bardzo przyjazne spacerom, a szczególnie tym z czworonogami. Warto tu wpaść w słoneczny dzień na piwo i nie tylko. Przy wejściu można pożyczyć od obsługi smycz (jeśli nie mamy przy sobie własnej). Psa należy mieć uwiązanego, z uwagi na ogromną ilość dzieci, szczególnie latem. Jest też kranik z wodą oraz miski dla psów – można napoić pupila.

Gdzie: ul. Rokitnicka 20, Pole Mokotowskie

 


Labour Cafe Deli & Co-working
 

Wyjątkowa knajpa, w której możesz zjeść pyszne śniadanie, lunch lub ciasto, które wypiekane na miejscu! Znajdzie się też tu miejsce dla pracocholików potrzebujących dobrej kawy i spokoju, by popracować przy komputerze. Każdy czworonożny przyjaciel jest tu mile widziany, może beztrosko przechadzać się między stolikami i liczyć na miskę wody.

Gdzie: ul. Tamka 49

 


Kafka
 

W Kafce pies dostanie na powitanie nie tylko wodę, ale też darmowe prasowane pałeczki z mielonej skóry. Można także zamówić tutaj jedzenie z saszetki albo suchą karmę. Kafka kocha zwierzęta. Co roku odbywa się tu Piknik na Czterech Łapach, na którym promowana jest adopcja porzuconych zwierząt.

Gdzie: ul. Oboźna 3

 


Biały domek
 

Restauracja w pobliżu Pola Mokotowskiego, serwująca tradycyjną, polską kuchnię, otwarta jest także na psich gości. Jeżeli zwierzę nie przeszkadza innym, może chodzić wolno po terenie lokalu. W psim menu można znaleźć wędzone ucho i mielone mięso. Latem z okazji Dnia Psa zorganizowano tu specjalny lunch dla czworonogów, na którym serwowano bezpłatne psie smakołyki.

Gdzie: ul. św. Andrzeja Boboli 11

 


Restauracja Regeneracja
 

Regeneracja to typowy drinkowy klub i restauracja w Warszawie, lecz nietypowy bo lubi psy. Mogą one nawet beztrosko biegać luzem po lokalu i ganiać się miedzy stolikami.

Gdzie: ul. Puławska 61

 


Lodziarnio-Cukiernio-Gastronomia Limoni Canteri 1952
 

Limoni to oryginalne lody robione w tradycyjny sposób, według włoskich receptur, stosowanych z pokolenia na pokolenie w rodzinnych włoskich gelateriach. Co ciekawe Limoni wyrabia także specjalne lody dla psów! Warto o tym pamiętać, gdyż sezon na lody już tuż tuż!

Gdzie: ul. Dąbrowskiego 1, ul. Zwycięzców 49, ul. Wąwozowa 4, ul. Grzybowska 3, ul. Pasaż Ursynowski 11, ul. Mołdawska 5/7, al. KEN 51, ul. Sarmacka 1B

 


Miau Cafe
 

Ostatni lokal jest inny niż wszystkie. To wyjątkowe miejsce  stworzone specjalnie dla kotów. Może nie przyjdziesz tu ze swoim fotrzakiem, ale możesz drapać, głaskać i miziać do woli mieszkające tu koty. Tylko tutaj w towarzystwie mruczących kocich gospodarzy możesz schronić się przed miejskim zgiełkiem, wypić pyszną kawę, zjeść ciacho czy nawet wyciągnąć laptop i popracować. Posiadacze kotów wiedzą, że nic tak nie wycisza jak mruczący kot na kolanach :)

Gdzie: ul. Zawiszy 14