Na torach do kręgli rywalizowali m.in.: Maja Hyży, Maja Jeżowska, Łukasz Zagrobelny, Marek Kościkiewicz, Rafał Mroczek, Przemek Cypryański, Grzegorz Jędrzejewski, Maciej „Gleba” Florek, Krzysztof „Kasa” Kasowski, Agnieszka Mrozińska, Kean, Eliza Gwiazda i wielu innych. Najlepszą drużyną okazała się drużyna Reprezentacji Artystów Polskich w składzie: Rafał Mroczek, Maciej Florek i Patryk Czerniejewski oraz Przemek Cypryański, który został także najlepszym zawodnikiem turnieju i to jego punkty przełożyły się na 16 600 zł dla podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń, które przekazali właściciele Hulakula – Rozrywkowego Centrum Miasta.

 

hulakula warszawa

 

Ale to nie wszystkie atrakcje, które przygotowano na ten wyjątkowy wieczór. Goście, którzy pojawili na urodzinach Hulakula, mogli podziwiać akrobatyczne taneczne show, pokazy pirotechniczne, Champagne Show i piękne tancerki rodem z Moulin Rouge.

 

 

A o północy na scenie Hulakula pojawił się zespół Video, który wykonał wszystkie swoje największe przeboje, wspomagany wokalnie przez tłum gości bawiących się na parkiecie.

 

 

Kolejne wydarzenia w Hulakula znajdziesz tutaj. Zapraszamy :)