11 i 12 listopada br Panorama Sky Bar, cocktail bar na 40. piętrze Hotelu Marriott, organizuje Polski Weekend, nawiązując do tej symbolicznej listopadowej daty.

Specjalnie na tą okazję zespół Panoramy wraz z Ostoya Vodka, stworzyli dwie kompozycje smakowe oparte na sezonowych, rodzimych składnikach i Ostoya, polskiej wódki klasy premium, która może się poszczycić prestiżowym znakiem „Polska Wódka". Dwa koktajle: Polska Dziewczyna i Smak Jesieni, Goście będą mogli spróbować w specjalnych cenach 40 i 42zł.

W trakcie obu wieczorów nad muzyką czuwać będą polscy DJ, którzy do wyselekcjonowanej muzyki  House (deep, detroit, chicago), Disco, Nu Disco, Cosmic, Indie Dance, Funk dodawać będą polskie utwory w klasycznych i nowych wydaniach. Cała muzyka płynąca w Panoramie, grana jest z winyli- to ukłon w stronę fizycznie namacalnych nośników dźwięku, w hołdzie melomanom i tym wszystkim, którzy kochają dobrą, wyselekcjonowaną muzykę.

Mieszanka światowej klasy koktajli na polskich składników i polskich DJ grających między innymi polskie utwory, serwowana będzie na 40. piętrze Hotelu Marriott, 148 m nad ziemią. Stąd roztacza się najpiękniejszy widok na zachodnio-wschodnią część Warszawy z przepięknie podświetlonym Pałacem Kultury i Stadionem Narodowym w pełnej krasie. 


PARTNER POLSKIEGO WEEKENDU​:OSTOYA- ESENCJA POLSKIEJ NATURY.
Ostoya Vodka charakteryzuje się aksamitną słodyczą i niezwykłą łagodnością smaku z nutami miodu i karmelu, dzięki połączeniu najlepszej jakości pszenicy z pełnych słońca bieszczadzkich pól oraz nieskazitelnej czystości wody. Jej arcypolski rodowód połączono z najnowszymi trendami designu obecnymi w satynowanej butelce. Ostoya Vodka może się poszczycić prestiżowym znakiem „Polska Wódka", który gwarantuje polskie pochodzenie składników, rodzimą produkcję i tradycyjną jakość.