Listy do M. 3 to świąteczna komedia romantyczna, której akcja rozgrywa się w dniu Bożego Narodzenia znów doprowadzi nas do wielu emocji. Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić.

Listy do M. 3 opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. I tym razem jedyna rozgłośnia radiowa w stolicy to Radio Zet, jedyna galeria handlowa to Arkadia, a Tomasz Karolak nadal jest najmniej sumiennym Świętym Mikołajem w dziejach kina. Sztuczny śnieg sypie aż miło, Warszawa wygląda jak Londyn, a z głośników płyną dźwięki amerykańskich kolęd o choince, Mikołaju i pocałunkach. Idealną propozycją, więc jest by w wigilię zobaczyć pierwszą częś, a ostatni dzień świąt zakończyć najnowszą produkcją TVN, a dystrybutowaną przez Kino Świat.


Film reżyserii Tomasza Koneckiego to wysokobudżetowa realizacja filmowa w świątecznym w klimacie pełnym gwiazd, które podbiły serca widzów. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Do obsady trzeciej już części dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska.

Poprzednie produkcje  znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat. Pierwszą część filmu Listy do M., w kinach w 2011 roku obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków, a Listy do M 2 w 2015 roku zdobyły blisko 3 milionową publiczność.


Tekst Adrian Holc

fot.Marcin Makowski/TVN