13 listopada odbyły urodzinowe party jednej z waszych ulubionych miejscówce. Jak zawsze organizatorzy nie wiedli, przygotowując swoim gościom prawdziwą moc atrakcji, twierdząc, że taką okazję należy odpowiednio uczcić.

Oprócz tortu, dobrej imprezy wieczór uświetnił występ Klaudii Szafrańskiej z xxanaxx wraz z Dj Black Belt Greg z Alkopoligamia.com i Spisek Jednego.

Co się wydarzyło dokładnie 13 listopada, 5lat temu? Otwarte zostały drzwi pierwszej kantyny AïOLI! I to właśnie tej na Świętokrzyskiej 18 – podczas budowy drugiej linii metra. Mimo utrudnień w komunikacji, pozamykanych ulic itp. w AïOLI nigdy nie brakowało gości od porannych godzin po późny wieczór przed wejściem ustawiały się kolejki. W kwietniu tego roku koncept AïOLI powiększył się o kolejną kantynę AïOLI inspired by Gdańsk przy Partyzantów 6.

AïOLI to koncept gastronomiczny, który zapoczątkował w Polsce kulturę spędzania czasu na mieście, wspólnego jedzenia śniadań, spotkań biznesowych przy lunchu czy wieczornych celebracji w gronie przyjaciół.